Після Звєрєва Білик закрутила шури-мури з греком і не відпускає Дікусара

9 вересня 2010, 11:13

В інтимному житті співачки Ірини Білик коїться повна анархія. Принаймні так здається зі сторони, коли білявка кидається від одного коханця до іншого, а тоді випускає у пресу фотознімки із ще одним, третім, мачо.

Як пише "Блік", 40-річна Білик пішла від свого цивільного чоловіка 24-річного Дмитра Дікусара не заради російського стиліста Сергія Звєрєва, якому вже 47, а заради грецького красунчика.

Мачо цей нібито громадянин Греції і набагато молодший за Іру. На вигляд йому не більше 25 років. Іра вже нібито встигла з'їздити у гості до нього на відпочинок.

40-річна Білик запала на молоденького грека
У Іри новий найкоханіший коханий?

Минулого тижня Іра та її новий бойфренд розслаблялися в обіймах одне одного на одному з шикарних курортів у Солоніках, як пише таблоїд.


Парочка "валяла Ваньку" у морі, годувала одне одного фруктами, а молоденький грек ніжно намащував тіло Білички кремом для засмаги.

А в нещодавньому інтерв'ю "E-motion" співачка розповіла, що вже встигла посваритися і помиритися зі Звєрєвим.

Іра з греком на морях

"Любі мої, я вже встигла його покинути, потім ми зідзвонилися, потім вирішили записати нову пісню, а потім він прилетів до мене два дні тому, і весь час ми проводимо разом. До речі, він прилетів о дванадцятій ночі й відразу примчав до мене на афтепаті конкурсу "Міс Україна", де я співала. Дуже рада була його бачити", - заявила Білик виданню.

Що цікаво, незважаючи на такий імпульсивний характер стосунків зі стилістом, Білик, здається, ані крапельки його не ревнує:

"Ви знаєте, я бачила його телефон ... Йому пише величезна кількість людей у будь-який час. Але річ у тім, що мені пишуть стільки ж повідомлень різного змісту. Ми не ревнуємо одне одного. Ми з ним вільні люди. І найголовніше, що ми одне одному довіряємо".

Звєрєва Білик не ревнує

Та в Іри взагалі стосунки із чоловіками - окрема тема, сповнена загадок. Так, незважаючи на чутки про її роман зі Звєрєвим і молодим греком, Білик навіть не сварилася з Дікусаром.

"Ми й не сварилися. Він продовжує будувати наше гніздечко. Я дотримуюся такої лінії: найкраще, що я маю, нікуди не треба відпускати, а, навпаки, берегти і плекати. Тому я ні з ким ніколи не сварюся", - поділилася відома блондинка.

Втім, зі слів Білик, стає зрозуміло, що спільного життя з Дімою вона не передбачає.

"Я хочу, щоб у Діми була хороша дівчина, і бажано, щоб вона танцювала. Адже якщо вона буде співачкою, для нього це буде дуже важко. У нас різні світи. Найголовніше, щоб нам обом було комфортно", - сказала зірка.

Білик бажає Дікусару завести собі танцюристку. Фото "VIVA! Украина"

Для певності Іра додала, що вона не кохає кількох чоловіків одночасно: "Ні, що ви. Моє кохання тільки у мене всередині".

А з усіма своїми екс-коханими Біличка намагається не втрачати зв‘язок: "Це правда. Я безконфліктна людина. З багатьма з них мене пов'язують чудові миті, проведені разом".

Фото "Бліка"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів