Екс-"ВІА-Гра" Котова "нарвалася" на боксера

20 вересня 2010, 16:47

Білявка Тетяна Котова, яку у березні замінила в "ВІА Грі" "фабрикантка" Єва Бушміна, почала боксувати. Свою сольну кар‘єру "Міс Росія-2006" почала з виходу на ринг.

У Києві екс-"ВІА-Гра" Котова відзняла свій перший кліп на пісню "Он". Автор композиції - російська співачка Ірина Дубцова. А от знімати відео Таня довірила українському кліпмейкеру Алану Бадоєву.

Екс-"ВІА-Гра" Котова з подачі Бадоєва взялася за грушу
Бадоєв: Роби, як я, роби краще за мене!

Як пише "Комсомольська правда в Україні", за сюжетом, Котова -- відома письменниця, яка працює над книгою про знаменитого боксера. А вже у наступному кадрі блондинка у ринзі з'ясовує стосунки з гарненьким темношкірим "Мухамедом Алі".

Дебютний кліп білявки, як обіцяють, випустять у ротацію вже на початку жовтня. А тим часом Котова розповідає, чому насправді пішла з "ВІА Гри".


"Мені хотілося розвиватися далі, але у нас були конфлікти всередині групи. Більше за все ми не сходилися з Альбіною Джанабаєвою. Ми зовсім різні люди, тому часто спалахували сварки. З Надією Мейхер ми все-таки краще розуміли одна одну", - довірливо поділилася Таня з "Сегодня".

"Міс Росія-2006" вийшла в ринг до красунчика-боксера
Ось такий тобі крос просто в щелепу

Втім, справжнім шоком для блондинки став її контракт, підписаний перед вступом до групи.

"Контракт, який я підписувала, був надрукований українською, а я тоді ще не знала мову. Але я однаково підписала, тому що дуже хотіла потрапити до цієї групи. Але коли пункти договору мені переклали російською... Наприклад, в одному з них передбачалися штрафи... за відвідування клубів і дискотек. Але що стосується мене, то я ніколи не була оштрафована!" - запевнила Котова.

Пішла з "ВІА Гри"? - отримуй хук зліва і справа
У ринзі Котова стрибала недовго, Таню поклали на лопатки

Водночас, гонорари за роботу у "ВІА Грі" Тетяну влаштовували. За її словами, зарплату там підвищували за принципом "чим більше працюєш над собою", а саме над зовнішністю і вокалом.

"На гонорари у "ВІА Грі" я купила собі корейський автомобіль "Rexton" і оплачувала квартиру, яку взяла в кредит", - зізналася вона.

Фух-ти, добре, що ринг - лише для кліпу

Лишається сподіватися, що сольна кар'єра дозволить білявці і надалі виплачувати кредит за квартиру та кататися на джипі вартістю хоча б до 30 тисяч доларів.

Фото "Сегодня" та "Комсомольської правди в Україні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів