Екс-"ВІА-Гра" Котова розповіла, як вчилася на "Камасутрі"

24 серпня 2010, 10:20

Колишня учасниця сексапільного гурту "ВІА Гра" Тетяна Котова перетворилася на "пасторальну пейзанку" для еротичної фотосесії.

Пустунка-блондинка розповіла про своє перше знайомство з "Камасутрою" і про брак досвіду у медпрепаратах, що стимулюють ерекцію.

Як усі пам‘ятають, мистецтву танцю живота Таня Котова вчилася з самого дитинства. Причому у якості посібників дівчинка використовувала відеокасети.

Одного разу подружки підсунули дівчинці відео "Камасутри". Правда, мама відібрала у Котової цю касету, сказавши, що там мало танців.


"Коли мама пішла на роботу, я, звісно, все подивилася. І, ти знаєш, мама мала рацію! Танців там справді не було", - підтвердила білявка Котова в інтерв‘ю чоловічому глянцю "MAXIM".

Про "віагру", за словами Тетяни, вона теж дізналася лише кілька років тому.

"Коли мене покликали до групи "ВІА Гра", я ще уявлення не мала, що таке "віагра". Мені лише мама про неї потім розповіла... Сказала, що мені рано про це знати", - запевнила жінка.

Також Котова розповіла, як у школі дуже переживала через свій 5-ий розмір грудей і лише згодом зрозуміла, що це швидше плюс, аніж мінус.

Тепер же екс-"ВІА-Гра" мріє, щоб її з її бюстом називали актрисою.

"Я зіграла бізнес-леді у серіалі "щастя десь поруч" і записала нову пісню та кліп, які вийдуть буквально днями", - поділилася своїми успіхами у сольному плаванні "Міс Росія-2006".

А ще Таня мріє заробити статок на біржі, застосувавши свій досвід менеджера з антикризового управління й економіста.

"Я ж не збираюся там постійно грати. Я один раз виграю одразу все, а потім скажу всім дякую і скромно піду", - заспокоїла блондинка.

Фото "MAXIM"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів