Мейхер не відчуває провини перед Меседою, а Ізраїль - практично її батьківщина

28 січня 2009, 16:42

Після того, як вже екс-телеведуча і екс-сольний проект Надія Мейхер-Грановська повернулася до "ВІА Гри", прихильників групи розриває. Когось від щастя, а когось від обурення. Адже з приходом Наді з гьорлз-бенду "попросили" брюнетку Меседу Багаудінову...

Та на питання, чи не здається Мейхер, що із Меседою вчинили негарно, і чи не відчуває себе Надя винною, вона відповіла:

"Ні. Тут немає ні моєї провини, ні продюсерів. Скажу більше, це найкраще, що на сьогоднішній день сталося у житті Меседи. Завдяки цьому вона зможе вдало вибудувати свою сольну кар'єру".

Мейхер, як і вся "ВІА Гра", виходить, повернулися до Меседи попою? "Скажу більше, це (вихід з групи) найкраще, що на сьогоднішній день сталося у житті Меседи"

Продюсер гурту Дмитро Костюк, як ідеться у "Комсомольськй правді в Україні", якось розповів, що рішення про повернення Мейхер прийняли наприкінці жовтня.


На питання, коли ж це рішення довели до відома Багаудінової Мейхер зам‘ялася:

"Чесно кажучи, точно не пам'ятаю, але приблизно у цей час. І повірте, Дмитру, як і Костянтину (Меладзе), було дуже нелегко сказати Меседі про її вихід. Адже вона теж була невід'ємною частиною групи...

"Не буду нікого виправдувати, але ближче до групи, звичайно ж я, тому що почала працювати там раніше", - впевнено заявила Надя, яка була у групі від початку її заснування, у першому складі "ВІА Гри".

"Я підтримую Меседу. І коли людина від початку бажає працювати сольно, рано чи пізно вихід би стався", - підкреслила співачка.

Мейхер впевнена, що у тому, що через неї з "ВІА Гри" "попросили" Меседу, вона не винна

А щодо того, що на офіційному сайті "ВІА Гри" деякі фанати гурту обурено висловлюються стосовно її повернення, Мейхер каже: "...Повірте, за якийсь час люди, що "гнали" на мене, можуть перейти на мій же бік".

Що ж до вирішальних причин повернення у групу, то Надя заявила, що просто "відчула у собі сили та можливості проявити себе в групі". "Це швидше за все взаємодопомога одне одному. Я повертаюся додому. І цим усе сказано", - сказала вона і додала, що якби не Костянтин Меладзе, точно би не повернулася.

Водночас, Мейхер-Грановська зауважила, що не здивується, якщо у "ВІА Гру" повернуться Аня Седокова та Віра Брежнєва. Але обнадіювати фанатів сексі-колективу не стала. Між іншим, своїй подрузі та екс-колезі по "ВІА Грі" Світлані Лободі Надя про новину нічого не сказала.

"На той момент вона була в Індії. По телефону я не хотіла про це говорити, але, гадаю, Свєта вже прочитала про це в Інтернеті. Вона знає мою непередбачуваність, тому навряд чи сильно здивована", - впевнена артистка.

У будь-якому разі, за словами Мейхер, кожен склад колективу був по-своєму незвичайним.

"А найбільш вдалий... Нічого ідеального не буває - для когось хороший один, для когось - п'ятий.... Але, як людина амбіційна, сподіваюся, що цей виявиться найкращим", - додала вона.

Перший склад "ВІА Гри": Надія Грановська та Олена Вінницька

Водночас своїм поверненням до гурту Грановська збирається розбавити конфлікт між колегами по групі - Альбіною Джанабаєвою та новенькою Тетяною Котовою, - якщо такий справді існує.

"Буквально, з першого дня знайомства ми з Танею знайшли спільну мову, відразу відчули одне одного на емоційному рівні. Тож це вже запорука успішного спілкування. А з Альбіною ми підтримували стосунки навіть протягом тих трьох років моєї відсутності", - пояснила Мейхер.

У Джанабаєвої і Котової конфлікт? Мейхер допоможе!

Водночас Надія зізналася, що була далеко не до кінця впевнена у правильності своїх дій щодо сольного фолкового альбому. А що стосується оперних арій, то Мейхер дуже сподівається і вірить у те, що у неї буде можливість проявити себе.

А от на питання, коли ж і де можна буде почути перший виступ "ВІА Гри" за участю Надії Мейхер, вона звітувала:

"Будь ласка, прилітайте в Америку. Якщо хочете - у Німеччину, Францію... Найближчим часом будемо там... З 29-го січня я починаю гастролі у складі групи. У лютому відвідаємо Німеччину та Францію, Прибалтика - теж не за горами. Незабаром будемо у Юрмалі".

"Ізраїль - практично моя батьківщина :). За першої ж нагоди, звісно, ми до вас приїдемо на виступ", - додала, відповідаючи на питання фанатів з Ізраїлю, Надя

Надя Мейхер наполягає на забутті псевдоніму "Грановська" і обіцяє заїхати на "практично свою батьківщину" Ізраїль

Ті ж пісні, які випустила "ВІА Гра" після виходу з неї Мейхер, вона вже перезаписала. А от нову жінки будуть записувати буквально днями, а потім і знімати кліп.

Фото "1+1", фото Олександра Мордерера з офіційного сайту фотографа для "EGO", фото з офіційного сайту групи "ВІА Гра" та фото demidoff.info

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів