Шовковські живуть по фен-шую і під контролем тещі

4 жовтня 2010, 16:18

Футбольно-дизайнерське подружжя Шовковський-Альонова днями відзначатиме 5-ту річницю шлюбу. А ще за кілька місяців Олександр та Ольга планують перебратися у власний будинок, над яким все ще чаклують - інколи навіть зі сварками.

Про те, як живеться голкіперу збірної України з тещею та ще й по фен-шую, його дружина-білявка розповіла в інтерв‘ю "Бліку"

"Я взагалі-то люблю футболіста (сміється). Але, звісно, Олександр на це каже, що він не футболіст, а голкіпер. Тоді я йому відповідаю, що покохала Олександра Шовковського - і цим все сказано. Футбол - це вже частина мого життя", - відповіла Ольга, на питання, чи полюбила вона футбол.

Нагадаємо, у 2009-му році Альонова народила Шовковському їхню першу спільну дитину - дочку Сашеньку.


Альонова запевняє: дочка - точно Шовковського

"Олександра така маленька, що змінюється буквально кожні два тижні. Але у неї є одна манера, по якій відразу можна вгадати, що це Сашина дочка", - запевнила жінка.

"Коли вона дивиться свій улюблений мультик про кота Леопольда, вдає, що не реагує ні на що. Чоловік також не звертає ні на кого уваги, коли дивиться якийсь цікавий фільм, програму або футбол. Дуже смішно і кумедно бачити цей прояв у нашій дитині", - поділилася любителька тусовок.

Втім ідея про ще одну вагітність не викликала в Олі сплеску ентузіазму.

"Здорово, коли у сім‘ї двоє або троє дітей. Чи вдасться нам народити для Сашеньки ще братика чи сестричку, час покаже. Хіба це можна запланувати?" - зітхнула Альонова.

Ольга: "Здорово, коли у сім‘ї двоє або троє дітей..."

До слова, по господарству і з дитиною дружині Сашо допомагає її мама. Власне, футболіст нині живе аж із трьома жінками - дружиною, дочкою і тещею.

"...З моменту народження Сашеньки з нами живе моя мама Любочка і два наші собаки йорки Соня і Беатріса. Мама все життя пропрацювала медиком, а зараз на пенсії. Після загибелі батька в автокатастрофі мама заміж не вийшла. Щоб їй не було самотньо самій жити, ми забрали її до себе", - розповіла Альонова.

За словами Ольги, зараз її мама тримає дім у своїх руках: "І зараз мамуля контролює, що відбувається у нашому будинку. Ми іноді сміємося, що контролювати усіх - це її кредо. А ще ми називаємо її жартома тренером!"

Також білявка, колишня модель і танцюристка, розповіла, що нині подружжя зводить власний "будинок мрії":

"...Зараз займаємося обробкою. Від самого початку цього проекту вибудовували його за фен-шуєм. Це китайська наука про гармонізацію простору, за якою ми давно будуємо наше сімейне життя. Така атмосфера сприяє добробуту, здоров'ю та успіху у сім‘ї".

Шовковський з улюбленими жінками - дружиною і тещею

Власне, Ольга й хобі має "гармонізуюче" - йогу.

"Але можу додати, що будівництво не дається нам легко. Надто багато складнощів виникає. Бувають втрати, бувають зіпсовані стосунки, бувають розтрачені нерви..," - зізналася Альонова.

Тож і твердо говорити про новосілля бізнесвумен наразі не готова.

"(Сміється) З цього приводу можу сказати улюблену фразу мого чоловіка: "Бажаю, щоб вам вистачило сил здійснити усі ваші бажання". Ми мріємо зібратися у нових стінах з батьками і дітьми на Різдво", - поділилася вона планами.

Шовковські живуть по фен-шую, але й зі сварками

А поки що пара вирішує, як упорядкувати ділянку коло будинку.

"Гадаю, обов'язково посадимо із Сашком наше перше спільне дерево. Мені подобається ялинка, яку можна прикрашати на Новий рік", - зауважила Альонова.

А поки що дуржина Шовковського трудиться над новою колекцією одягу весна-літо 2011 року. Можливо, незабаром Альонова подарує коханому чоловікові чергову жилетку для поїздки на мотоциклі.

Фото "Бліка"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів