Білик про Звєрєва: "Ми не можемо жити разом..."

10 листопада 2010, 16:04
Між співачкою Іриною Білик та її партнером по одному з телепроектів Сергієм Звєрєвим пробігла кішка. Російській зірці не подобається підхід Іри, а вітчизняна діва не в змозі поступитися гламурному Звєрєву.

Більше того, днями у Сергія нібито сталася істерика. В результаті Білик вирішила, що жити разом з ним вона не може.

"Сергієва істерика, безумовно, підтверджує, що він не байдужий до мене. Але ми не можемо жити разом... Надто багато усередині нас розбіжностей", - сказала співачка у коментарях "Комсомольській правді в Україні".

Навіть гримерки Білик і Звєрєва на проекті знаходяться у різних місцях знімального павільйону. Хоча раніш вони "жили" в одному стар-вагончику.

Білик і Звєрєв. Кінець ідилії?

"Чесно кажучи, я й сама не зрозуміла, що відбулося. У той день я приїхала на майданчик, дивлюся - Сергій не в дусі. Ну й не стала його турбувати. А навіщо? Навіщо чіпати чоловіка, коли він не в гуморі? Про що розмовляти? Заспокоювати, чи що? Або з'ясовувати: що відбулося? Нехай заспокоїться...", - згадує Ірина Білик деталі останньої сварки.


Втім, Звєрєв такої "турботи" Білик не оцінив: "А Сергій потім звинуватив мене, що я до нього неуважна: не зайшла привітатися, не відвідала його у гримерці, не поспілкувалася з ним".

Звєрєв "турботи" Білик не оцінив

Виявляється, у стосунках зіркової парочки не все було гаразд і претензії від Звєрєва Білик вислуховувала регулярно.

"Сергій звик, що він найяскравіший і вся увага прикута до нього. А я звикла, що я - найяскравіша. Я не поступаюся йому", - пояснює Ірина.

Зірки не поділили глядацьку увагу
У них непримиримі розбіжності... у поглядах на шоубіз?

"..Видно, у нас з Сергієм різні уявлення про шоу і про виконання... Швидше за все, на цьому ґрунті всі і відбулося. Це творчий конфлікт. Так було з найпершого дня: завелися-завелися і пішло..," - підсумовує Білик.

З'ясовувати стосунки Іра не схотіла. Принаймні відвертої розмови на тему "що сталося і як жити далі" у пари не було.

"Я не знаю, як знайти ту межу, що треба робити поруч з чоловіком, щоб це було правильно і усі були задоволені. Я завжди все роблю від душі. У мене усього багато - почуттів, емоцій. Напевно, це надто і не усі чоловіки це витримують," - зітхає співачка.

"...Не усі чоловіки це витримують"

Фото прес-служби каналу "1+1", з сайту "ТСН", з "Комсомольської правди в Україні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів