Янукович-молодший змінює підгузки, а його сина балують

15 грудня 2010, 14:26

Після турніру з більярду у Донецьку син президента Віктор Янукович поїхав підкорювати столицю. У Києві пройшов перший відкритий благодійний чемпіонат з більярду.

У ньому, що цікаво, взяв участь не лише Вітя Янукович, а й Андрій Ющенко. А у перервах між змаганнями син нинішнього горе-президента розповідав про свої успіхи у батьківстві.

народженням Іллі моє життя змінилася кардинально. Я тепер можу і підгузок замінити, і скупати сина. По-іншому починаєш думати, більше часу приділяєш сім'ї, багато відставляєш", - розповів Вітя Янукович-молодший у коментарі "Сегодня".

Нагадаємо, 30-го січня онуку нинішнього президента, Іллі Януковичу виповниться 1 рік.


Вітю Януковича змусив по-інакшому думати маленький хлопчик

"Слова "тато" і "мама" він вже вивчив. Яке з двох цих слів він раніше почав говорити? Це сталося приблизно одночасно", - розповів Вітя.

Крім того, маленький Ілля потішив батька-автолюбителя своїм інтересом до автожурналів:

"А ще - я з подивом зауважив, що він любить розглядати автомобільні журнали".

Нагадаємо, коли півтора тижні тому Вітя прихопив дружину Ольгу на турнір у Донецьку, сина він лишив на свою маму - першу леді Людмилу Янукович.

Син Віті вже цікавиться авто

дружині Олі допомагають ростити сина моя й Оліна мами. Балують бабусі, звичайно, - така у них робота. Та як його можна не балувати?" - зітхає син президента.

Нагадаємо, як вже розповідав Вітя, Новий рік він планує зустрічати "просто вдома, у Донецьку" разом зі своїми, сім‘єю брата та батьками.

А доки Віктор грає у більярд, його малого балують бабусі

Між іншим, граючи в Києві у більярд, Віктор Янукович зіштовхнувся з Андрієм Ющенком. Правда, не з сином екс-президента, а з його тезком. Так, суддею поєдинків з більярду став суддя міжнародної категорії Андрій Ющенко.

Перемогти у турнірі Віті Януковичу так і не вдалося. Він вийшов у чвертьфінал, але потім виїхав у терміновій справі після телефонного дзвінка.

На турнірі з більярду у Києві також поганяти кулі депутати-регіонали Віталій Хомутиннік і Олександр Зац, а ще син Олександри Кужель Дмитро.

Фото "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів