Дружина Януковича змінила спідницю на брюки. ФОТО

Понеділок, 4 квітня 2011, 10:44

Дружина президента Віктора Януковича Людмила Олександрівна вперше за довгий час одягла брючний костюм і високі підбори на люди. Окрім того, перша леді "засвітила" нову сумочку, сережки з перлами та перстень, а після шоу погуляла на вечірці з артистами.

Минулої суботи у Донецьку завершився балетний конкурс імені Сержа Лифаря. Однією з патронес заходу стала Людмила Янукович, яка час від часу заходжає на балет, пише "Комсомольська правда в Україні".

На шоу перша леді прибула традиційно заздалегідь у супроводі подруги і особистого помічника, який буцімто і роль охоронця виконує.

 Людмила Янукович знову потішила Донецьк
 Окрім брюк, у першої леді, кажуть, була нова сумочка

Як зазначається, вперше за довгий час дружина президента з'явилася на публічному заході у брючному костюмі. Мало того, на ногах у Люсі Янукович, кажуть, виднілися всипані стразами туфлі на високих підборах.

Доповнили вбрання Людмили Олександрівни сережки з перлів, а на безіменному пальці лівої руки красувався великий перстень - візуально метал скидався на біле золото.

 Людмила Олександрівна "оздобилася" прикрасами

Кажуть, після гала-концерту дружина Януковича додому не поїхала. Залишившись з артистами, вона нібито погуляла на закритій вечірці, що відбулася там же, за лаштунками театру. Запрошені до пізньої години чаювали, ласували солодощами і розмовляли про майбутнє балету.

А після концерту, дружина президента, кажуть, лишилася ганяти чаї з людьми мистецтва 
 

Як зазначає "Остров", спеціальний приз від першої леді - кришталеву троянду, символ Донецька, отримала танцюристка з Японії Хомура Юрі.

Фото "Комсомольської правди в Україні"

Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на газету "Комсомольская правда", в будь-якому вигляді заборонені.


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Фоторепортажі

Дружина Януковича стала свідком отруєння

Вечір напередодні свого дня народження перша леді України Людмила Янукович зустрічла без свого чоловіка. Доки президент Віктор Янукович вбирав легенями духмяне повітря Франції під час свого офіційного візиту, його дружина милувалася балетом.
Останні матеріали
Більше матеріалів