Прокаєва стала городницею і рветься спати у наметах

6 червня 2011, 16:09

Влада Литовченко, вона ж Влада Прокаєва вирішила цього літа відпочити на Закарпатті.

Світська дама готується до літньої відпустки з чоловіком, дніпропетровським бізнесменом Сергієм Прокаєвим, пише "Gazeta.ua".

Причому Влада, якій цього літа виповнить 41 рік, вирішила хоча б тимчасово відмовитися від улюбленого комфорту.

"Потрібно і свої куточки відвідувати. Зупинимось в готелі, але коли підемо в гори, ночуватимемо у наметах. Ну і що, що там немає всіх зручностей. Зате все так прекрасно й природа навколо", - ніби переконувала сама себе Прокаєва.


Прокаєви "гострять лижі" у гори

А природу колишня місіс Литовченко любить і в домашніх умовах. За словами жінки, у неї на балконі цілий сад є. А замість ходити свого часу по подіуму вона могла стати дизайнером.

"В мене є сад і я мріяла бути фітодизайнером. І якби не була вчителькою, а потім й моделлю, то точно висаджувала б квіти. Це ж так жіночно", - впевнена вона.

"Маю прекрасний балкон із красивими квітами. Висаджувала з мамою і з молодшою донькою Христиною. Ростуть хризантеми, така красива газонна трава, калачики, петунії. Тобто квіти, які нормально адаптовані до спеки й вітру", - похизувалася Влада.

Виявляється, така пристрасть до саджання квітів у світської левиці ще з малих років.

Влада з дочкою розвели у квартирі сад

"Колись в дитинстві саджала й городину, і прополювала її, і ягоди збирала. Я ж виросла в Броварах і в нас там була присадибна ділянка. Тому з цим все нормально", - запевнила власниця модельного агентства.

Наостанок Влада наголосила, що, що зі своїм чоловіком главою корпорації "Агро-Союз" Сергієм Прокаєвим бачиться не рідко.

"Як я можу рідко бачити свого чоловіка? Ми кияни і дніпропетровці водночас. З Києва до Дніпропетровська 45 хвилин летіти", - заспокоїла вона видання.

Як переконує Прокаєва, по Києву і то довше їздити треба.

Фото "Дусі", "Медіаняні", "E-motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів