Лорак: Треба мати двох дітей. Тож ми на цьому не зупинимося

2 квітня 2011, 14:42

Співачка Ані Лорак та її чоловік-турок Мурат ще й первістка не народили, а вже говорять про друге маля. Лорак не збирається зупинятися на одному малюку, а стать дитини для них з чоловіком не важлива, як і її віросповідання.

Про це співачка розповіла в інтерв'ю "Московскому Комсомолцу".

"Ми навмисно не хочемо дізнаватися (стать дитини). Нехай буде сюрприз. До того ж і УЗД часом помиляється. Було дуже багато таких випадків у моїх подруг: вони купували візочки, пелюшки-сорочечки у блакитних тонах, а замість хлопчика з'являлася на світ дівчинка. Тож кого Бог пошле", - каже Лорак.

Як вже казала співачка, вони з чоловіком поки нічого не купували: ні одяг, ні ліжечко. І друзів багато, як допоможуть, і взагалі – які проблеми?!


"Я і доньці, і синові буду рада"

"Я і доньці, і синові буду рада. В ідеалі, звісно, треба мати двох. Тож ми на цьому не зупинимося", - запевнила Кароліна

Ані впевнена, що у вихованні дитини головне любов батьків. А ще зірка обіцяє:

"Постараюся не робити помилок тих батьків, які намагаються втілити свої нереалізовані амбіції у дитині. Важливо розуміти, що ця маленька людинка - індивідуальність".

Питання віри, яке для багатьох інтернаціональних сімей стоїть досить гостро, для Кароліни та її коханого турка не настільки важливе.

Кароліна спробує не робити помилок тих батьків, які намагаються втілити свої нереалізовані амбіції у дитині

"Була така ситуація, коли я перед сном читала "Отче наш", а Мурат - якусь свою молитву. Ми перезирнулися і були дуже близькі в цьому відчутті: Бог один, і немає значення, якою мовою ти піднесеш йому молитву", - згадує один випадок співачка.

"Любов - наша релігія. І у нас з Муратом ніколи не стояло питання про те, щоб хтось змінив віру. Я, коли була у Стамбулі, із задоволенням та зацікавленням відвідала мечеть, Мурат в Україні заходить у православні храми", - каже артистка .

"В ідеалі, звісно, треба мати двох. Тож ми на цьому не зупинимося"

Тому в майбутньому проблема з віросповіданням дітей у пари навряд чи виникне, впевнена Лорак.

"Оскільки наші діти будуть жити в Україну, православ'я буде зручніше, хоча, якщо чесно, ми з чоловіком поки не обговорювали це питання", - коментує вона.

Наразі ж, як зізнається вагітна співачка, зараз вона щосили підковується знаннями.

Питання віросповідання майбутньої дитини Лорак з Муратом ще не обговорили

"І оскільки це мій перший досвід, студіюю відповідну літературу. Слава богу, зараз маса можливостей знайти потрібну інформацію і в Інтернеті, і на книжкових прилавках. Консультуюся з подругами, у яких є діти. Ну а взагалі, намагаюся насолоджуватися моментом", - зізнається Кароліна.

А поки, незважаючи на солідний термін вагітності, Лорак продовжує гастролювати. Правда, подорожує або на машині, або на поїзді - літаком уже не літає. Нагадаємо, пологи співачки, за чутками, відбудуться на самому початку червня.

Наразі Ані гризе граніт науки - ковтає літературу з материнства й вагітності

Фото "E-motion", "Delfi", а також фото прес-служби

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів