Ірена Карпа: Плаценту ми поховаємо в Піренеях

2 серпня 2011, 16:17

Письменниця та співачка Ірена Карпа зізналася, що планує закопати плаценту новонародженої доньки у Піренеях, а пологи в неї приймала акушерка напів відьма.

Про деталі закордонних пологів на дому артистка повідомила у бебі-блозі Ірени Карпи.

Як писав ТаблоID, 30-го липня пізно ввечері Ірена Карпа вдруге стала мамою.

"Ура! Я вже вродила. Вчора в 23:15, натуральні роди! Дівчинка на нехілих 3700:))" - написала незабаром після пологів Ірена у блозі.


Ірена Карпа народила 30-го липня

За словами Ірени, з‘явитися на цей світ її молодшій доньці допомагала міжнародна команда: "дві акушерки каталанки, дула француженка, чоловік-американець".

"Ага, и домашні роди, шо в нашій дорогій країні нелегально", - зауважила Карпа, яка до останнього терміну вагітності традиційно вела супер активний спосіб життя, подорожуючи. Нагадаємо, народила вона в Іспанії.

За словами Карпи, пологи минули без ускладнень.

"Акушерка Marisa Drago справді half witch (напів відьма) - обійшлося без єдиного розриву, і то при моїй комплекції і нерозійдених костях", - зізналася Ірена.

Карпа вірить, що пологи в неї приймала напів відьма

Як зазначається, крім медиків поруч із письменницею був її чоловік американський бізнесмен Норман Пол Хенсен, який весь час морально підтримував Карпу.

Між іншим, після пологів письменниця з чоловіком планують провести специфічний обряд.

"Плаценту ми поховаємо в Піренеях, віддамо її дереву в одній дуже особливій місцевості..." - поділилася Карпа у бебі-блозі.

"Це нормальний звичай, який присутній у багатьох народах, принаймні у європейських, і в українському зокрема. Робиться це для того, щоб плацента не потрапила до рук чаклунів, щоб малечі не могли наврочити. Це притаманно багатьом культурам", - пояснила "Gazeta.ua" директорка Карпи Юка Гаврилова.

Карпа з чоловіком ховатимуть плаценту другої доньки від чаклунів

Наступного ж дня після пологів Карпа, за її словами, сиділа вдома, осягаючи примудрощі грудного вигодовування.

1-го серпня в Ірени був запланований візит до педіатра. А ім'я для маленької вони з чоловіком вже вигадали - з 3-ох частин, як зауважила письменниця.

"Зазвичай Ірена вибирає такий коктейль, щоб був присутній дух з різних культур", - зазначила на рахунок імені для дитини директор Карпи.

А доки Ірена займається новонародженим малям, її старша дочка Корена Джіа перебуває в Україні. За Корою, яка народилася 17-го серпня 2010-го року, приглядають батьки співачки.

Фото дитячої фотостудії Happybaby

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів