Карпа зробила у дочці дірочки і розтлумачила ім'я

8 серпня 2011, 13:02

Співачка і письменниця Ірена Карпа вперше після пологів показала дитину й оголосила її ім‘я.

Про "мапу імені" своєї молодшої дочки та про останні "матусині" новини Карпа розповіла на своєму бейбі-блозі.

Як повідомила Ірена, 6-го серпня вона провела своїй молодшій дочці ініціацію – проколола їй вуха.

"Маріса-акушерка ще й на акупунктурі знається, зробила це так, що не пролилося й кровинки. Тепер наша бебі, за словами Нормана, схожа на справжню мексіканську бебі – чорна, волохата, з золотими кульчиками, в білому платті", - написала Карпа у блозі.


"Не стає тільки лакових чорних туфель. І великої мексиканської мами, бо я так, тягну максимум на старшу сестру, що родила в буремні 15 років... Ех, Мексика. Може, було Фрідою назвати?.." - зітхнула вигадниця.

Як раніше писав ТаблоID, 30-го липня пізно ввечері Ірена Карпа та її чоловік Норман Пол Хенсен вдруге стали батьками. За рік після Корени Джії в них знову народилася донька.

Карпа вперше показала свою молодшу доньку

Тепер письменниця вирішила, що час розкрити карти з іменем. Доцю вона назвала Кайлаш Хільдегардіс Хенсен.

"Отже, Kailash Hildegardis Hansen. Навмисне пишу латинкою, щоби бажаючих заплутати", - оголосила ім‘я молодшої Карпа.

"Перше ім’я ми вже традиційно придумаємо, відправляючись від подруги з Мюнхена. Кудись по дорозі до гір. Я й так всю вагітність до пузяки зверталася на ім’я Кайя, а тут якось так – раз! – і прийшло на думку оце пов’язане з горами, індуїстами й буддистами священне Кайлаш (від санскр. kēlāsa – кристал). Давно туди хотіла навідатися в паломництво. А як оті ритуальні круги навколо священних місцин називаються? Правильно – Кора. Так що все поки сходиться", - розповідає в деталях співачка.

В принципі, називаючи дочку, Ірена вгодила всім - і ямайцям, і японцям, і туркам.

"Ямайською Каya значить маріхуану. (Тільки то вже потім мені друг прислав таку енциклопедичну довідку, коли свідоцтво готове було. Втім, що б це поміняло? На Ямайці, як мінімум, дитині забезпечена щира любов і респект)", - зауважила вона.

Карпа з чоловіком назвали дочку Кайлаш Хільдегардіс Хенсен

"З санскриту то природа чи тіло. А турецькою так називають камінь, скелю. Ну і є місто Кайя в моєму епічному Буркіна-Фасо, ще одному дестінейшені майбутніх подорожей", - зізналася Ірена.

"А ще це ім’я і японське (щось я їх гризотами прониклася недавно, шукала японське ім’я для вираження солідарності, і тепер от взнала опосля, що так звати одного з персонажів аніме "Принцеса Мононокі"), і староєврейське, і скандинавське десь. Так що наче все і для всіх зрозуміло має бути – десь типу так, як зватися Джон Сміт. ))", - додала Карпа.

Середнє ім‘я Ірена з чоловіком обрали після відвідин храму.

"Ну але яка ж порядна людина без мідл-нейму обходиться? Тим паче, в сестри порядної людини, Корени Джіа, тих імен аж 2 ще є, тільки секретних. Все приходить випадково – ми геть недавно навідались у базилику на горі Монтсерат, там якась нереальна ікона Чорної Mare de Deu, однієї з містичних європейських Чорних Мадонн, і, незважаючи на натовпи туристів і паломників, сила відчувається по-справжньому", - розповіла Карпа.

"Тож на стінах коридору, що вели до статуї, були зображені католицькі (чи то пак, каталанські?) святі жінки. Читаю знічев’я імена на фресках, всі діви дивляться фронтально, і лиш одна обернута в профіль. Hіldegardis! От, зразу стало ясно, що це воно", - поділилася співачка.

"А Інтернет ще й розказав потім, що то була середньовічна вчена, математик, філософ, містик. Та ще й свята на додачу! Непогано для жінки в ті буремні часи, нє?" - додала Карпа.

В імені малюка Карпи є трохи марихуани, трохи тіла і трохи скелі

Є в доньки письменниці ще одне ім’я - таємне, тибетське.

"Його навіть в реєстр заносити побоялися, сказали, протизаконно. Ну, це в них таке дурне правило насправді – людина може мати лише 2 імені. Нічого, що Пікасо при хрещенні назвали Pablo Diego José Francisco de Paula Juan Nepomuceno María de los Remedios Cipriano de la Santísima Trinidad Ruiz y Picasso?! Ех, минули золоті деньки..." - засумувала Ірена.

І все би нічого, от тільки мама Карпи, за її ж словами, продовжує новоспечену внучку називати К’яра.

"Тепер доведеться мені її отак і хрестити. К’яра Хільдеґардіс. Гм. Хтось знає італійського священника з германськими симпатіями?.." - написала Ірена.

За словами Карпи, її вже питають, чи в неї донька, а чи син - бо ж усі імена на приголосні закінчуються. Втім, співачка особливо з цього приводу не переймається й надалі впевнена, що дитину треба називати по-особливому:

"Не треба називати дитину так, як назвав уже сусід чи телезвізда якась (хоча 2 останні породіллі-поп-зірки назвали дітей так, як називають геть усі останнім часом – от що значить бути з народом!)".

"Ім’я – воно як справжня зірка чи сніжинка. Ліпше хай буде індивідуальним. А якщо дитятко у 16 років зробить вибір на користь вселенського конформізму – спокійно поміняє собі на Мері чи на Джека. І трактор їм в придачу. Із брульянтами", - зауважила Карпа.

Фото з бейбі-блога Карпи

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів