Вдруге вагітна Ірена Карпа хоче всиновити дитину

25 березня 2011, 15:26

Ірена Карпа готується знову стати мамою і, судячи зі слів співачки в інтерв‘ю ТаблоID, не востаннє. Як зізналася письменниця, колись вона хотіла б ще й всиновити дитя.

- Ірено, на якому ви нині місяці вагітності?

- На шостому, виходить.

- Чи планували ви цю вагітність? Як відреагував на неї ваш чоловік Норман?


- Ні, це у нас бебі-хайджекер, само себе запланувало, ні в кого не питаючись. Кажуть, так з усіма дітьми-порічками (я так "погодки" переклала:)) Але в нас вони взагалі менше року різниці матимуть - 11 місяців.

Ірена Карпа з чоловіком Норманом у липні знову стануть батьками

- Ви розповідали, що ваша дочка Корена Джіа була зачата високо в горах, у Гімалаях. Що розповісте про її сестру/братика?

- Гм. Самій цікаво. Але якщо знову в Непалі - варто кілька років туди не їздити, ги-ги.

- Кого ви чекаєте - сина чи доню, і як скоро?

- В липні наче. Аби було мудре і здорове - так же люди кажуть, коли не хочуть стать передчасно розголошувати? :)

- Як можете охарактеризувати ваш нинішній внутрішній стан? Адже двоє малюків з невеликою різницею у віці - неабияка штука, то сміливості треба.

- Ну, тут скорше зовнішній стан характерний буде: пелехата, невиспана, з синцями під очима, з язиком на плечі. Думаю, нічого нового людям тут не розкажеш, всі колись були немовлятами, і усім, в кого були діти, ясно, що воно таке на початках.

Мені дивно, коли починають якусь посилену увагу звертати на зіркових матусь - все у всіх однаково. Просто в одних є допомога (бабці, няні, цивілізований чоловік), а в інших нема.

На кого Ірена чекає - дівчинку чи хлопчика, - вона передчасно казати не хоче. А так Карпа виглядала під час попередньої вагітності

Як все перемагають матері одиначки - не уявляю. от перед ким варто знімати всі капелюхи. Я просто чудуюся.

А сміливість щодо другої дитини - то мені б її якраз не вистачило, може, через кілька років. Багато хто каже, що важко наважитися, і з кожним роком все важче. Так що отакий імпровізований бебі-бонус, то, ймовірно, єдиний варіант.

- Ви маєте якусь "картинку" вашої ідеальної сім‘ї в уяві? Як вона виглядає?

- Навіть в богів ідеальних сімей не виходило - згадайте, як радо жителі Олімпу поїдали близьких родичів :). Я можу казати про те, чого дуже хочеться, і над чим варто працювати.

Діти вчаться радіти життю, тільки наслідуючи приклад батьків. Вже зараз Кора слухає багато музики, гуляє в лісі, подорожує з нами, спілкується з тваринами. Дуже сподіваюся, ми всі будемо добрими друзями. І надалі хочу всиновити ще одну дитинку.

Карпа: "А сміливість щодо другої дитини - то мені б її якраз не вистачило, може, через кілька років"

Зараз в мене є така проста радість: коли приходжу додому, мені назустріч біжить щаслива собака, і намагається вхопити як не за шарф, то за ніс щаслива дитина. Правда, потім у них починається священна війна за який-небудь бублик, і треба уважно слідкувати за перебігом подій.

В ідеалі мої діти мусять бути відповідальними, самостійними, пластичними й здоровими, звісно. Мої батьки всіляко підтримували мої здібності в дитинстві, часу на дурниці не було, кожна хвилина була зайнята як не художньою, то танцями. Це дуже нормально - усебічно розвивати дитину. Зроблю все, що можу.

- Чи візьмете ще одну няню, а чи викличете на допомогу маму, як маля народиться?

- Практичні проблеми вирішуються тоді, коли настають. Наразі про це не думали ще. Мама має свою роботу, нечесно її відривати. Зате в гості до бабусі в Карпати - це миле діло.

Незабаром доня Ірени Кора Джі матиме, може, й не одну сестричку або братика

- Де плануєте народжувати?

- Поки конкретного плану ще нема. Може, знову в Німеччині. Чи в Іспанії - зараз посилено вчу мову. Точно не в США. Якщо не вийде з Європою, подамося в яку-небудь Нову Зеландію. Там якраз зима буде. Привід поподорожувати зайвим не буває.

- Як ви доглядаєте за собою під час вагітності?

- Як і попереднього разу, ходжу на йогу, намагаюсь ходити пішки і не жерти треш (хоча деколи від шоколаду втриматися важко - під настрій). Моя добра подруга - косметолог. Радить правильні засоби догляду за шкірою.

Втім, якщо правильно харчуватися (максимум зелені, мінімум цукру, солі, відмова від розрихлювачів) - шкіра лишиться такою ж, як була. Перевірено власним досвідом.

Народжуватиме співачка як не в Європі, то в якійсь Новій Зеландії

- Де ви берете час на роботу, творчість та ще щось поза сім‘єю?

- Без творчої роботи я буду не я. Все дуже просто. Ми ж знаходимо час на їжу? То чого б не знайти на писання чи зайняття вокалом? Корена, тим більше, любить музику QARPA. Я беру її деколи на репетиції.

Не по-дитячому от зафанатіла від нашої барабащиці - годинами дивиться, як Оля грає, і не плаче, і не спить. Так що явно не співачкою стати хоче. Буде, як мінімум, віртуозно відбивати відбивні. Як максимум - композитором зробиться.

Це ж терпіння треба мати - вислуховувати мої розспівки і дивитися на ютубі 10-хвилинні барабанні соло.

Карпа бере дочку Корену на репетиції свого гурту. Каже, мала любить музику QARPA

- І останнє питання. Як воно? :)

- Та коби не гірше :).

Нагадаємо, восени 2009-го року Ірена Карпа взяла другий шлюб - цього разу з американцем Полом Хенсоном. А 17-го серпня 2010-го року в одній з німецьких клінік на світ з'явилася їхня дочка Корена Джіа Хенсон або просто Кора Джі.

Фото зі сторінки Ірени Карпи у Facebook та з особистого архіву співачки

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів