Дружину Януковича викупали за вірші під горілку

14 червня 2010, 14:36

Весілля президента Віктора Януковича та його дружини Людмили за мірками 70-х років минулого століття було крутим.

Про це "Сегодня" розповіла колишня сусідка першого "проффесора" на всю Україну.

Вітя Янукович та Люда Настенко взяли шлюб у листопаді 1971-го року. Одружили майбутню регіональну пару у звичайному сільському РАГСі Єнакієвого. Зараз коло нього, як і належить у селі, гуляють коні та кури.

Одна з мешканок Єнакієвого розповіла, як відбувався викуп нареченої Людмили у її батьків.


Першу леді свого часу викупали за вірші під горілку

"На весіллі я не була, натомість брала участь у цьому веселому обряді. Пам'ятаю, їду я на велосипеді, а тут невеликий весільний кортеж. Я зупинилася і, як належить в таких випадках, перекрила своїм велосипедом дорогу і почала вимагати викуп", - розповіла колишня сусідка Януковича Валентина Федорівна.

"Свати вірш прочитали якийсь і почастували мене горілочкою. Ну, я за здоров'я молодих не змогла відмовитися. Кажу: "Вітьок, що ж ти так скуто почуваєшся у костюмі! Давай по чарочці для розігріву!" - веде далі жінка.

За свідченнями сусідки, Янукович зміг розслабитися лише після розпису

Однак, за словами сусідки, Янукович тоді пити відмовився - надто нервував. Щоправда, вже після реєстрації шлюбу Віктора Федоровича "попустило". Він почав посміхатися і цілувати молоду.

За словами подруг Людмили Олександрівни, на гулянці молодята танцювали "медляк". При цьому звучала пісня Хрєннікова "Московские окна".

Пили здебільшого домашнє вино, заїдали, хоч і не наколотими апельсинами, але голубцями, котлетами і картопляним пюре.

Через 28 років після походу в РАГС Януковичі і до церкви дійшли

Як пише газета, у деякому сенсі весілля Януковичів можна було назвати крутим. Адже тоді далеко не всі могли дозволити собі замовити на свято фотографа. А у Вітька з Людою він був.

Як якось згадувала Людмила Олександрівна, найдорожчим подарунком на їхньому весіллі був килимок півтора на два метри за 59 рублів 60 копійок.

А у листопаді 2011-го року на президентське подружжя чекає 40-річний ювілей. За словами подруги першої леді Людмили Крамільцевої, пара планує відзначити його у тісному сімейному колі в рідному місті.

За півтора роки Януковичі гулятимуть 40-ий ювілей весілля

Фото "Сегодня", фото із сімейних архівів Світлани Чуб і Лідії Брагіної з сайту "Комсомольскої правди в Україні" та фото "Острова"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів