Зірка геїв: Техніка сексу у Ляшка непогана. ВІДЕО

Четвер, 13 жовтня 2011, 13:43

Депутат Олег Ляшко, до якого торкався своїми руками віце-спікер Ради Адам Мартинюк, отримав найвищу оцінку за 10-бальною шкалою сексуальності серед гей-ікон.

Завсідниці, чи то пак завсідники гей-клубів визнали Ляшка одним із найшикарніших мачо-менів.

Зі слів представників нетрадиційної орієнтації Олег Валерійович - сексуальний, імпозантний, має непогану техніку сексу і переконливі розміри.

Мало того, відомий персонаж нічного Києва та Москви Заза Наполі взагалі заявив, що розстався із Ляшком минулого тижня, але досі береже депутата в своєму серці...

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО З 04.41 ПО 05.43 ХВИЛИНИ:

У жовтні 2010-го року депутат Верховної Ради Олег Ляшко став зіркою інтернету завдяки скандальному відео про секс із загадковим Борею.

Відтоді Олег Валерійович активно намагається довести свою гетеросексуальність активністю у соцмережах, фотосесіями з жінками, відеоінтерв‘ю в інтимній обстановці. Мало того, Ляшко навіть підкреслив, що не проти був би переспати з Тимошенко.

Також Ляшко на камеру відхрещується від "підерастичних джинсів" і запевняє, що "педерастів" з таким голосом, як у нього, не буває.

Відео "E-motion"

Фото "NewsMusic.ru", а також фото з Facebook Олега Ляшка


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Скандал

Скандальне зізнання: Ляшко розповів про секс з чоловіком. ВІДЕО

В інтернеті з‘явилося скандальне відео 1993-го року запису, на якому Ляшко власною персоною розповідає деякі інтимні подробиці своїх статевих стосунків з чоловіком і де звучать такі звороти, як "дрочив" і "в рот брав".
Персона

Ляшко: "Де ви бачили педераста з таким голосом..?"

"Послухайте мій голос. Де ви бачили педераста з таким голосом – баритональний бас? Не хочу образити представників секс-меншин, тому поміняйте: де ви бачили гея з таким голосом?" – вів собі Ляшко.
Останні матеріали
Більше матеріалів