Екс Подкопаєвої приховав від нареченої статки, а одружиться через сон

10 листопада 2011, 10:51

Колишній чоловік гімнастки Лілі Подкопаєвої Тимофій Нагорний вирішив, що якщо йому наснилося весілля, то треба терміново одружуватися.

Наречену собі Нагорний знайшов слухняну і покірну, причому ввів дівчину в оману, не розповівши про свої справжні фінансові статки.

Про це Нагорний, який досі продюсує білявку Міку Ньютон, розповів у інтерв‘ю "E-motion".

Отже, швидше за все, за словами Тимофія, до кінця року він знову стане одруженим. Наречену екса Подкопаєвої, як вже писав ТаблоID, звуть Рената Гернер.


"До цього є усі передумови. Напевно, все вийде, як заплановано. До того ж, мені іноді сняться віщі сни, які потім втілюються в життя, тому я знаю, що буде саме так", - підтвердив Нагорний щодо одруження.

Як зізнався розлучений шоумен, йому наснилося, що він одружується.

"Так. І я впевнений, що це станеться цього року", - зазначив він і підтвердив, що нареченою є Рената.

Нагорний вирішив одружитися з Ренатою Гернер (на фото) до кінця року

До речі, судячи зі слів Нагорного, жінка підкорила його своїм вмінням прогинатися і коритися волі чоловіка.

"Хочу також сказати, що у більшості слов'янських дівчат є велика проблема. Вони не можуть впоратися зі своїм Его, і чоловіка вони розглядають як власність. Через це вони не до кінця розуміють його внутрішній світ. А от східні жінки - мудріші й розуміють протилежну стать. А також вони вміють не лише створювати сім'ї, а й зберігати їх. Напевно, тому на Сході такий низький відсоток розлучень", - висловив припущення Тимофій.

На запитання, чи Тимофій хоче одружитися зі своєю східнячкою лише через її покірність, той відповів так:

"Мені подобається її покірність, її слухняність, доброта душі і ще безліч позитивних якостей. Вона створена віддавати свою любов, і їй не важливо, що вона за це потім отримає. Вона готова підтримувати мене в будь-якій ситуації і незалежно ні від чого".

Також Нагорний визнав, що класно мати поруч із собою покірну жінку, яка б слухалася.

"Я не хочу лукавити, але це супер - мати таку жінку. Просто вона повинна розуміти, в якій професії та ситуації ти знаходишся. А ще вона має розуміти, що іноді мені доводиться вдягати маску й виходити з нею на люди", - зауважив він.

Нагорному його східна наречена подобається за її покірність, слухняність і вміння віддавати любов

Хто знає, можливо так Нагорний натякнув на проблеми з власним Его у його колишньої дружини Лілії Подкопаєвої. Нагадаємо, пара розлучилася у 2009-му році. Від цього шлюбу у Лілі та Тимофія лишилося двоє дітей - Вадим і Кароліна.

Цікаво, що попри те, що Нагорний з Гернер познайомилися через дітей, з Каролькою і Вадимком бізнесмен свою пасію не познайомив.

"Якось вона захотіла допомогти моєму фонду і поїхати в дитячий будинок. Отам я її вперше й побачив. Я дуже довго придивлявся до неї, до того, як вона поводиться з дітьми. Коли ж я побачив, що вона дуже добра і любляча людина, я вирішив запросити її на вечерю", - розповів про знайомство з Ренатою Нагорний.

Як визнав чолов‘яга, Гернер водночас жодного разу не зустрічалася з його дітьми.

"Я просто знаю реакцію Лілі та її мами, коли якась людина входить у нашу сім'ю. Тому я не хочу псувати ті цивілізовані стосунки з колишньою дружиною, які у мене є на сьогодні. При цьому я знаю, як Рената ставиться до дітей - вона вважає їх святими, і вона буде завжди робити так, щоб у мене був час на дітей", - чомусь впевнений продюсер Міки Ньютон.

Подкопаєва не змогла підкоритися Нагорному?

Та йдеться не лише про час, а й про гроші Нагорного.

"Якщо потрібна якась фінансова допомога, я завжди допомагаю їм, і без запитань куплю їм усе, що необхідно. Для мене важливо, щоб мої діти отримали хорошу освіту й могли розвиватися і самореалізуватися", - запевнив Тимофій.

Водночас він наголосив, що для його нареченої гроші - не манна небесна.

"Любов до подарунків їй не притаманна. Їй не важливо, в яку торговельну марку вона одягнена. Зрозуміло, що вона має смак і стежить за собою. Я жодного разу не бачив, щоб вона хотіла отримати одяг від світових брендів", - сказав Нагорний.

Більше того, за словами бізнесмена, скромниця Рената навіть відмовляється здавати на права, щоб не спокушати його подарувати їй авто.

"Вона вважає, що гроші та подарунки псують людину", - запевнив Нагорний.

Втім, Тимофій все ж влаштував для своєї нареченої перевірку на любов до грошей та розкошів.

Нагорний влаштував своїй пасії перевірку на любов до грошей

"Я робив все для того, щоб не демонструвати всі свої можливості й не показувати, з якими людьми я спілкуюся. Я показав їй орендовану однокімнатну квартиру в звичайному будинку, в якому ліфт навіть не працює. Я показував, як я ставлюся до консьєржки, купуючи їй газетки", - пояснив він.

Однак дещо Нагорний від нареченої приховав.

"Але не показав їй, що дуже часто я літаю на приватних літаках і у Франції катаюся на найдорожчих і найбільших яхтах у світі. Більше того, вона жодного разу не була зі мною за кордоном і не бачила всіх моїх впливових друзів".

Тож, як гадає Нагорний, нова пасія із ним точно не через його гроші.

Фото "E-motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів