Дружина Медведчука: Я - монстр, а не квочка

16 листопада 2011, 11:35

Дружина політика Віктора Медведчука Оксана Марченко визнає, що вдома вона грає роль монстра і носитися, наче та квочка, за дітьми не збирається.

Про це телеведуча розповіла в інтерв'ю "Gazeta.ua".

"Взагалі, я дуже жорстка мама. Якщо хочу щось обмежити типу: "Ти повинен повернутися о такій то годині", то це не обговорюється. Якщо дитина запізнюється на 15 хвилин, то вона попередить і пояснить, чому так робить", - оголосила Марченко.

Причому у такій політиці щодо дітей Віктор Медведчук дружину підтримує.


"Віктор повністю солідарний зі мною. Він навіть більш м'який у порівнянні зі мною. Монстр у домі я. Я дуже люблю своїх дітей, але я не квочка, яка буде просто сидіти на яйцях, а потім не цікавитиметься, що з тими курчатами", - наголосила телеведуча.

Марченко з дітьми жорстка. Фото "Медіаняні"

Старший син Марченко Богдан, як раніше вже розповідала жінка, вчиться у закордоном. Як стверджує телеведуча, у Швейцарії нема таких шкіл, типу палаців і умови там спартанські.

"Син живе в гуртожитку, в кімнаті з чотирма хлопцями. Всі зручності в коридорі. Їдять все те, що є. З ними там ніхто не носиться. Комп'ютерів і телефонів також нема", - розповіла дружина Медведчука.

Як відомо, старша дочка Медведчука від попереднього шлюбу Ірина також навчалася у швейцарському закладі.

А на вікендах син Марченко від першого шлюбу, за словами телеведучої, проходить програму соціалізації. Наче той тимуровець, Богдан має допомагати стареньким дідусям і бабусям.

Медведчук відправив сина жити у кімнаті з чотирма хлопцями. Фото Олександра Лобанова, ТаблоID

Окрім того, на вихідних хлопець відвідує спортивні секції або здійснює походи в гори.

"Під час навчання він щодня телефонує. Додому приїздить на канікули або на деякі вихідні", - пояснює Оксана.

За словами Марченко, її син любить поговорити з матір‘ю:

"Стараюсь все-все з ним обговорювати навіть коли приходжу пізно ввечері. Я вмиваюся, а він сидить поруч і ми обговорюємо всі теми, які він хоче обговорити. Він любить обговорювати зі мною якісь знімки в Інтернеті. І якщо там є щось із поганими словами, він дуже швидко перелистує".

"Я часом кажу: "Жах, жах, жах". А він питає: "Мамо, а чому все жах?". Тоді я відповідаю: "Ні-ні. Це я про своє". Інколи пояснити, що підкладаєш у свої враження і почуття - неможливо", - додала вона.

Син Марченко любить поговорити з матір'ю. Фото "Женский журнал"

А якось син Медведчука повернувся зі Швейцарії із побитими руками.

"З'ясувалось, що це була бійка. Ми довго говорили про те, що це змінило і що це можна було вирішити по іншому", - запевнила Марченко.

7-річна дочка Медвечука та телеведучої Даша також зайнята дівчинка.

"Якщо вона приходить зі школи, і я дома, ми проводимо час разом. Але це за умови, що в неї нема танців, мови, малювання. Вона у нас теж дуже зайнята дівчинка. Під час канікул ми разом робимо все: готуємо, граємось, плаваємо і спимо", - зазначила Марченко.

Марченко з дочкою разом готують, грають, плавають і сплять. Фото "Женский журнал"
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів