Медведчука лякає дочка, а дружина хвалить за смак на жінок

31 серпня 2011, 11:53

Дружина Віктора Медведчука Оксана Марченко вдома грає роль "поганого поліцейського" і хвалить чоловіка за добрий смак. Телеведуча популярного телешоу тішиться, що її син Богдан вчиться у Швейцарії, а дочка розуміє, як важко працювати на телебаченні.

Про сім‘ю, релакс у спортзалі та улюблене узбережжя Італії Марченко розповіла в інтерв‘ю "Комсомольській правді в Україні".

"Мій чоловік має, безсумнівно, добрий смак, коли вже він зі мною одружився", - сміється Марченко.

При цьому Оксана визнає, що вдома вона швидше грає роль "поганого поліцейського", а її одіозний чоловік-політик - "хорошого".


"У нас, звичайно, мама більш вимоглива, а найдобріший - тато: він все дозволяє, з ним все можна", - каже 38-річна Оксана.

Марченко: "Мій чоловік має, безсумнівно, добрий смак, коли вже він зі мною одружився"

І хоча Марченко вічно зайнята на роботі, є речі, які вдома робить саме вона, бо вважає, що зробить це найкраще.

"Тому, якщо є час, щоб приводити до ладу свої речі, кабінет, приміщення, в яких працюю, займаюся цим. Так, як я можу розібрати свої папери, речі, книги, так не зможе зробити ніхто", - впевнена вона.

А віднедавна домашні Оксани ще й почали "вимагати" її присутності на кухні.

"У мене досить мало часу, і мені дуже рідко доводиться возитися на кухні, але ось нещодавно я готувала для проекту "Майстер Шеф" "чаклуни" - закарпатську національну страву. І вирішила напередодні потренуватися вдома. Домашнім так сподобалося, що вони виявили бажання бачити мене коло плити набагато частіше", - запевняє жінка Медведчука.

Вдома Марченко на кухні буває рідко, хоча домашні й вимагають

За словами телеведучої, у неї вічно бракує часу на приготування їжі вдома через постійні зйомки, пише "Медіаняня". Тож вдома у Медведчука працює кухар.

"Нам допомагає кухар, звичайно. В принципі, це сьогоднішня необхідність - інакше діти були б голодні. Протягом дня мене вдома практично не буває, а вранці треба погодувати сніданком дітей", - пояснює Марченко.

Втім, хоч на дієтах, як стверджує Оксана, вона не сидить.

"Що ви, я - найнепостійніша людина на світі. Я взагалі не можу сидіти на дієтах. Я дуже люблю поїсти, я всеїдна. Мій чоловік, наприклад, може повернутися з гостей голодний, бо на столі було не те, що він би хотів з'їсти. А я їм усе!"

А ще Оксана запевнила, що Медведчук готує чудову смажену картоплю.

Доки вдома готує кухар, Марченко куховарить на ТБ

Як відомо, Марченко з Медведчуком виховують двох спільних дітей Богдана і Дашу. Хлопець наразі навчається закордоном, у Швейцарії.

"...Умови там досить спартанські, і мені дуже подобається, що йому самому доводиться долати труднощі і вирішувати якісь проблеми. Вважаю, що нашій країні будуть потрібні молоді, добре освічені люди", - коментує вибір на користь закордоння телеведуча.

Окрім того, Марченко вважає таку інвестицію у свою дитину - найбільш грамотною.

"А чому обрали саме Швейцарію? Адже це одна з найкращих країн, де молода людина може отримати гарну освіту", - впевнена вона.

Водночас меша донька Марченко Даша наразі, за словами жінки, захоплена танцями.

"А нещодавно навіть зацікавилася вишиванням. Вишила татові дуже красиву серветку з його ініціалами до дня народження. Ми дуже пишалися, коли побачили. Навіть припустити не могли, що наша непосидюча дівчинка зможе таке зробити", - визнає Оксана.

Медведчук із дітьми - "хороший поліцейський"

Окрім того, дівчинку вже починають залучати до приготування страв.

"Днями Даша смажила разом з бабусею биточки, а потім дуже детально мені розповідала по телефону, як потрібно готувати кляр", - розповідає телеведуча.

До речі, Даша не раз відвідувала ефіри матері і тепер навіть проявляє бажання потрапити на екран, що лякає Медведчука.

"Зараз Даша почала говорити, що теж хоче бути ведучою, а це, безсумнівно, лякає тата. Вона знає, це дуже важка праця, важка професія, але весь час каже про те, що хотіла б взяти участь в проектах, хоч і усвідомлює, наскільки це нелегко", - ділиться Марченко.

Причому, як запевняє жінка, тепер це не просто дитяче бажання кружляти на сцені, а розуміння того, наскільки непроста така робота.

"Дочка знає не з чуток, як це важко, тому що рік займалася у студії професійними танцями, де були чималі навантаження. Наша дівчинка засинала, не доходячи до подушки: її дуже стомлювали вимотуючі тренування і уроки в школі", - пояснює Марченко.

"Тому ми з нею домовилися: або це дуже добре, або - краще навіть не варто пробувати", - додає матуся потенційної телеведучої.

Син Медведчука Богдан вчиться у Швейцарії, а дочка Даша - у Британській міжнародній школі

Між іншим, як запевняє Марченко, після ефірів на височезних підборах, вона поновлює сили у спортзалі:

"Я бігаю, плаваю і намагаюся бути у добрій фізичній формі, наскільки це можливо. Щоб будь-які фізичні навантаження легше переносити, намагаюся себе готувати і тренуватися".

Також жінка нагадала про свій щоденний спортивний графік:

"Якщо немає зйомок, займаюся щодня. Або плаваю, або ж використовую бігову доріжку. Двічі на тиждень обов'язково тренування силове з тренером. Це певний комплекс вправ. У ньому присутні аеробне навантаження, силове - для м'язового корсета, а також релаксуюче, що знімає напругу з хребта, - плавання".

За словами Марченко, ці три види навантажень вона практикує регулярно, окрім хіба що знімальних днів.

"Коли я рано їду, а пізно повертаюся - приділяти час спорту неможливо", - пояснює вона.

Після високих підборів на роботі Оксана розслабляється, пітніючи

Коли ж Марченко запитали, де вона планує провести відпустку і як любить відпочивати її сім‘я, дружина Медведчука зазначила:

"Нам дуже подобаються Італія, Лігургійске, Амалфітське узбережжя. У нас завершився зараз черговий етап зйомок проекту "Х-фактор", тому ми вирішили всією сім'єю поїхати відпочити. Плануємо відвідати багато місць. Причому довго не зупиняємося в одному місті - максимум два-три дні. Але завжди для всіх нас це такі незабутні враження!"

Імовірно, незабутніми враження від італійських канікул могли б бути для будь-кого. Лишень не всім громадянам України такий відпочинок по кишені.

Фото надані прес-службою Оксани Марченко, з сайту "Комсомольської правди в Україні", а також фото з "Медіаняні" і з сайту xfactor.su

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів