У Клочкової та її сина бувають гномики

24 листопада 2011, 13:58

Плавчиня Яна Клочкова зізналася, що може й ляснути свого сина Сашка, але капризи намагається ігнорувати.

Спорстменка розповіла, як змінилася після народження малюка "Сегодня".

За словами Клочкової, після того, як у її житті з‘явився син, її ставлення до життя змінилося.

"Так, я відчула як і повноту життя, так і те, що вже не належу собі. Ставлення до роботи не змінилося, як і раніше, виконую свої обов'язки з усією відповідальністю, але намагаюся більше часу приділяти дитині", - поділилася Яна.


Клочкова перестала собі належати

Тепер у Клочкової-мами є навіть свої секрети виховання. Скажімо, подруга Лілі Подкопаєвої вміє вигадувати гномиків, якщо її син відмовляється їсти.

"О! Це завжди дуже цікаво. Ніхто, напевно, не чув, як я співаю, крім Саші! Ще вигадую всілякі історії про чарівницю-котлетку або про рисових гномиків, які збирали йому кашку. Якщо це не працює, пропоную віддати обід або сніданок його улюбленим іграшкам. Іноді Саша ділиться, але частіше з'їдає все до дна", - зізнається Клочкова.

При цьому жінка так само відмовляється від послуг няньок.

"А з чого ви взяли, що якщо людина відома, то у неї обов'язково має бути няня? Я виховую сина сама і, крім родичів, ніколи і нікому його не довірю. Звісно, розумію, що не всім так пощастило в цьому відношенні. Коли треба, на допомогу приходить мама або сестра, влітку допомагала бабуся", - пояснює Яна.

Щоб малий Сашко їв, Яна йому співає і розповідає про гномиків

А тим матусям, які зважилися на няню, Клочкова радить завжди бути напоготові:

"...Тому що в руках у чужої людини здоров'я і психіка їхнього малюка. Не шкодуйте грошей, встановіть відеоспостереження і будьте спокійні".

Себе Яна вважає більш демократичною за власних батьків.

"Якщо малюк хоче розмалювати пальчиковими фарбами стіну і підлогу, не заперечую, у той час як бабуся вже "п'є валідол". Але водночас я б дуже хотіла, щоб Саша ставився до мене так само, як і я до батька і мами. Вважаю, батьки завжди повинні залишатися авторитетом і найкращими друзями", - зауважує Клочкова.

Коли справа доходить до капризів та дитячих примх, Яна може діяти по-різному.

"Іноді можу і шльопнути. Але краще ніяк не справлятися: капризи - це спосіб маніпуляції. Немає реакції - немає і "фокусів", але нерви треба мати залізні", - впевнена спортсменка.

Інколи Клочков-молодший бешкетує

Як каже плавчиня, віддавати Сашка до садочку вона планує рочки у три.

"Я вже зараз починаю готувати сина: воджу до школи раннього розвитку, на англійську, плавання, ходимо на зустрічі мам, дитячі свята. Тож садочок Сашу не здивує, він уже звик до соціуму", - каже вона.

Як каже Яна, вона любить балувати сина смачненьким, купує йому іграшки, книжки. Але дарує їх тоді, коли Сашко зробить щось корисне.

"Якщо ж набешкетував, пояснюю, що добрий чарівник все бачить і може не привезти подарунки. Розповідаю, чому він зробив погано. Спілкування та спроби налагодити комунікацію з дитиною - найкращий спосіб бути почутою", - впевнена "Золота рибка".

За словами Клочкової, її малюк проявляє схильність до гри у футбол:

"Саші дуже подобається бити ногою м'яч і ганяти його по квартирі. Природно, любить плавати... Водна стихія йому наче рідна! А ще Сашко любить малювати і дивитися дитячі книги".

Клочкови за улюбленою справою

Також маленький Клочков спілкується з іншими дітьми надворі.

"У парку коло будинку завжди дуже людно, і Саша грає не лише з дітками, а й з дорослими, а ті відповідають йому взаємністю. Ми спеціально виходимо гуляти з великою кількістю іграшок на той випадок, якщо Саша забере у когось м'ячик, то щоб завжди можна було запропонувати цікаву заміну", - пояснює жінка.

"На вулиці синок бігає, наче дзиґа, любить копати землю, робити пасочки, кататися на машинках... Загалом, не засумуєш!" - зізнається Яна.

Нагадаємо, у червні 2010-го року Яна Клочкова народила сина Олександра. Батьком дитини став грузин Леван Ростошвілі. Одначе стосунки у батьків хлопчика так і не склалися. В результаті, малюку дісталися прізвище і по-батькові від тата самої Яни Клочкової.

Фото з сайтів "Сегодня" та Facebook Яни Клочкової

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів