Розинська спить голяка і знає, як назве дочку

12 грудня 2011, 11:41

Телеведуча Наталя Розинська ще не має від кого народити, але вже вигадала ім‘я для дитини.

Про це вона розповіла у програмі "ТСН. Особливе", пише "Gazeta.ua" із посиланням на "ТСН".

Розіта хоч і не вагітна ще, але вже вирішила: вона хоче народити дівчинку. Причому ім‘я для потенційного маляти білявка вже вигадала. Малу Розинська хоче назвати Леоною - на честь діда Леоніда.

Правда, від кого буде народжено Леону - невідомо. Адже у своїй помпезній квартирі скандальна блондинка поки живе, як вона сама стверджує, одна.


"Тому я можу собі дозволити ходити по своїй власній квартирі і спати у власній спальні у природньому людському стані, тобто без одягу", - тішиться Розиснька.

Наталя уночі лежить у чому мати народила

За словами тусовщиці, спить вона дуже мало.

"Я можу лягати о 2-3 годині ночі і вставати о 7:30. Тому що, як кажуть росіяни, "Кто рано встает, тому Бог дает", - зауважила вона.

А ще перед сном пишнотіла Розіта любить дивитися на квіти, які їй подарував коханий. Втім, поки у спальні блондинки квітами й не пахне.

"Моє серце вільне. Більше того, я пережила жахливу трагедію. Я усвідомила, що чоловік, якого я любила, якому я вірила, довіряла, не вартував цього. А я ледь не вийшла заміж за нього", - заохкала Розинська.

Василю, коли що, моє серце вільне...

Як відомо, Наталя довгий час давала привід думати, що між нею та майором Миколою Мельниченком є роман. Парочку навіть бачили разом під час паломництва на гору Сінай.

"Наступний рік — це високосний рік, а ще потім — рік вдови. Я думаю, що як мінімум два роки у мене є для того, щоб оговтатися", - додала Розіта.

До слова, оговтується від стресів Наталя за допомогою травок. Перед сном вона п'є трав'яний чай.

"Беремо трошки м'яти, потім беремо закарпатський чай, особисто купувала. Думаємо про хороше. Поки у нас заварюється чай, здійснюємо майже містичну дію, готуємо ванну", - розповіла вона рецепт свого релаксу

Розіту розчарував Мельниченко?

Чай перед сном, на переконання телеведучої, дозволяє пізнати всю мудрість світу.

"Я люблю почитати ще перед сном якусь дуже приємну, милу книжку. От зараз я читаю японські народні казки. Потрапляючи в свою спальню, я потрапляю у зовсім інший світ, відокремлений від цього страшного, брудного, злого, який там, за дверима", - каже Розіта.

Свічки, за словами Розинської, допомагають поринути у романтичну атмосферу. А розслабляється вона завдяки гарячій ванній з настоянками лаванди та інших заспокійливих трав.

Фото "Gazeta.ua", "DELFI.ua" та "Дусі"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів