Розинська повернулася в обійми Мельниченка?

10 червня 2011, 14:11

Телеведуча Наталя Розинська, наче дика кішка, захищає майора Миколу Мельниченка. Причому бурхливі прояви емоцій Розіти дають привід думати, що парочка знову разом.

Як відомо, наприкінці 2009-го року ходили чутки буцімто Розинська зібралася заміж за скандального майора. Тоді ж узимку 2010-го Розіту з Мельниченком зненацька сфотографували на горі Сінай. Втім, майор навідріз заперечив, що був з Наташею на Сінаї.

Сама ж Розинська то казала, як їй подобається Мельниченко, то запевняла, що жодних любовних стосунків із ним вона не мала.

Тепер же Розіта викрила свою небайдужість до майора просто у суді.


Розинська з Мельниченком досі разом?

Так, розбурхана Розинська нагримала на представницю спікера Литвина у цивільному позові проти Миколи Мельниченка.

Інцидент стався у Васильківському міськрайонному суді. Як повідомила сама адвокат Олександра Прокопець, 1-го червня перед початком засідання за даним позовом до неї підійшла громадянка, яка назвалася журналістом і "почала сипати звинуваченнями та погрозами".

"На мене полилася груда бруду, я не зрозуміла нічого, встигла лише спитати, хто вона і які вона має до мене питання", - пояснила представниця голови Верховної Ради.

Розинська за майора вилила на людину "груду бруду"

За словами Прокопець, громадянка виявилася телеведучою Наталею Розинською. Розіта зареєструвалася на процесі як слухач. До речі, пізніше суддя зробила телеведучій зауваження за неповагу до суду.

"Після судового засідання вона знову до мене підійшла і почала знову кричати, що ми і Литвин - злочинці, що ми не маємо право на існування, тощо. Я розвела руками, відвернулася і відійшла від неї", - розповіла адвокат, яка перетнулася з заведеною білявкою.

"Я поважаю журналістів і готова відповідати на критичні запитання, якщо вони задаються. А тут крім викриків, образ і перебивань, нічого не було", - додала вона.

За Мельниченка Розіта й очі видряпати готова?

Наврядчи б Розинська так вболівала за Мельниченка, якби була до нього байдужа. Тож, можна припустити, що блондинка та скандальний майор або знову зійшлися, або й не припиняли свій напівсекретний роман.

Як нагадує "Українська правда", Литвин вимагає виконання Мельниченком рішення суду від 2006 року. Тоді майор мусив спростувати низку своїх заяв, які суд визнав недостовірними. Зокрема, спікера ВР зачепили звинувачення Мельниченка про те, що Литвин мав "особисті мотиви на побутовому рівні, щоб ненавидіти Гонгадзе".

Фото "Дусі", Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів