Семенюк пишається невісткою-"ВІА-Грою". ВІДЕО

22 грудня 2011, 11:17

Колишня голова Фонду держмайна Валентина Семенюк-Самсоненко зізналася, що радіє за свою названу невістку Санту Дімопулос. Те, що смаглява красуня прорвалася до проекту Костянтина Меладзе "ВІА Гра", викликає у VIP-свекрухи гордість.

У цьому Валентина Петрівна зізналася "ТСН. Особливе".

Як каже Семенюк, Сантою і новим місцем її роботи вона пишається

"Ми сприймаєм за щастя, якщо комусь в родині є можливість зробити кар'єру, і показати свої знання вміння, ми цьому радієм", - наголосила екс-глава ФДМ.


Семенюк радіє, що кохана її пасинка потрапила до "ВІА Гри"

Як відомо, Дімопулос віднедавна працює у тріо "ВІА Гра", куди прийшла на місце Наді Мейхер.

Нагадаємо, народивши у 2008-му році сина шоумену Андрію Джеджулі, Санта Дімопулос закохалася в іншого чоловіка. Нині модель живе з пасинком Семенюк - Володимиром Самсоненком.

З розумінням Валентина Петрівна ставиться і до нового графіка роботи невістки. Жінка також підозрює, що у новорічну ніч вони навряд чи опиняться за одним родинним столом. Адже для "ВІА Гри" Новий рік - час врожайний.

Втім, Семенюк-Самсоненко вже підшукала Санті новорічний подарунок. Валентина Петрівна подарує невістці парфуми, бо ж "жінкам треба підкреслювати себе".

На Новий рік екс-глава ФДМ подарує Санті Дімопулос парфуми

Нові родичі Санти Дімопулос розуміють, що виступати у "ВІА Грі" - це робота специфічна. Треба буде звикнути і до сексуального іміджу, і до відвертих фотосесій. Як повідомляється програмі, Санта буцімто навіть не хоче підписувати офіційний контракт з продюсерами через небажання зніматися оголеною.

Та Семенюк впевнена, що її невістка і пасинок зможуть витримати все, якщо мають такі ж сильні почуття, як у неї з чоловіком. Вони одружилися майже чотири роки тому, а кохають одне одного, як на початку знайомства, і Семенюк каже: "Це - моє".

Семенюк, як видно, у шлюбі щаслива

Як писав раніше ТаблоID, Валентина Семенюк та Віталій Самсоненко побралися 19-го січня 2008-го року.

Та й у минулому Валентини Петрівни були фотографії, на яких вона - у самому лише купальнику. Тож оголеність невістки не має стати для неї шоком. Тим більше, Санта Дімопулос вже брала участь у відвертих зйомках.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Фото та відео "ТСН. Особливе"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів