Пасинок Семенюк "відпочив" екс-дружину Джеджули

2 вересня 2010, 17:33

Після того, як шоумену Андрію Джеджулі перетерли усі кісточки у темі розриву із моделлю Сантою Дімопулос, довгонога красуня майже одразу зникла "з усіх радарів".

Останнє, що було чути про смагляву кралю, - що вона закрутила пристрасний роман із пасинком екс-глави Фонду держмайна Валентини Семенюк - Володимиром Самсоненко.

Тепер Дімопулос знову випірнула з не буття. Як з‘ясувалося, вона з новим коханцем відпочивала на найдорожчих й елітних світових курортах.

Санта з Вовою побували у клубах Сардинії, Сен-Трое, Монако, засмагали на Лазуровому узбережжі та каталася на ексклюзивній яхті. Закордон коханці втекли, щоб не чути пліток про себе, пише "Блік".


"Це було незабутньо. Море, сонце, пісок, вишукана кухня, чудові клуби - це прекрасно. Дуже багато часу проводили на 40-метровій яхті, що належить нашому доброму другу - дніпропетровському мільйонеру Олександру Гузенку", - розповіла у телефонній розмові Санта.

Санта з новим коханцем - пасинком Семенюк - відпочивала на яхті друга-мільйонера

Як розтлумачила модель, це вже не перший її спільний відпочинок з Самсоненком.

"Ні, що ви. Ми з Вовою останнім часом знаходимося більше на курортах, ніж у Києві. Уже багато країн встигли об'їздити. Одним словом, літо вдалося на славу!" - радісно запевнила Санта.

Дімопулос вдалося непогано пошопитися у закордонних бутиках: "Я зробила великий шопінг у Каннах. Купила багато сумок, взуття, джинсів, суконь. Взагалі, забила ними всю шафу!"

Самсоненко задовольнив шопінг-апетит Санти

Власне, жінка навіть не пам'ятає суму, яка в неї пішла на покупки. "Але я залишилася задоволена!" - додала вона із посмішкою.

Ясна річ, у подорож із собою маленького сина від Джеджули, Даніеля, Санта не брала.

"Він був по черзі з моїми батьками і батьками Андрія", - пояснила жінка, де перебував її син, доки вона була на морях.

Доки сама Санта цілувалася із новим бойфрендом, її син кочував між дідусями-бабусями

До слова, Джеджулу, як каже Санта, вона нещодавно привітала з днем народження - написала йому смс, а потім зателефонувала.

"Спілкуємося завжди у справі, але досить добре. Я дуже позитивно до нього ставлюся і поважаю. Рада, що після розставання ми підтримуємо нормальні стосунки", - додала любителька шикарних літніх вояжів.

Водночас своїми планам стосовно пасинка Семенюк Санта ділитися не поспішала. Лишень сказала так:

"Я ніколи не прагнула йти під вінець. Зараз нічого не можу планувати і загадувати. Мені здається, треба просто пожити разом, щоб зрозуміти одне одного".

На відпочинку парочка орендувала для пересування "Rolls-Royce Phantom"

Фото "Бліка"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів