"Невістка" Семенюк бісексуалка? Санта роздяглася. ФОТО

7 вересня 2010, 15:32

Модель Санта Дімопулос, може, так би й лишилася ніким не поміченою довгоногою кралею, якби не її примітні бойфренди та гіперактивність - як на тусовках, так і в телевізорі.

Кілька років тому смаглява красуня почала з‘являтися на всіх гламурних паті столиці у товаристві свого коханця теле- та радіо ведучого Андрія Джеджули. Ходила парочка всюди, а потім, за якийсь час, у них і син з‘явився, Даніель.

Щоправда, не пройшло і двох років, як одна з найактивніших пар київського бомонду "розлетілась на друзки". У житті Санти з‘явився новий "лицар" - місце чорнявого Джеджули зайняв син другого чоловіка Валентини Семенюк, Володя Самсоненко.

Окрім того, незадовго до розриву з Джеджулою Санта ще й засвітилася в рядах "фабрикантів". Подейкують, що саме після участі у популярному телешоу Дімопулос "зазналася" і вирішила, що Джеджули їй замало.


Санта Дімопулос позасмагала на камеру для чоловічого журналу
Колишня Джеджули тепер нинішня Самсоненка

Правда, основного, як вважає Санта, вона у житті вже досягла.

"Я досягла найбільшого - це народження мого сина. Всього іншого я обов'язково досягну! На все свій час. Вважаю, що зараз лише початок мого довгого й успішного шляху", - заявила Дімопулос в інтерв‘ю журналу "Loaded".

Найбільшим досягненням у житті модель називає сина Джеджули

Довгонога модель впевнена, що повністю пізнати її "не дано нікому, крім найрідніших і найближчих людей".

Ще б пак, хто б подумав, що Санта грішила не лише з Джеджулою і Самсоненком, а й з жінками:

"Я не знаю як Кеті Перрі... а дівчат я цілувала! Адже цілуючи людину, до якої тягне, ти не задумуєшся, чоловік це чи жінка..," - зізналася красуня.

Екс-дружина Джеджули цілувалась з жінками
Санта - бісексуалка?

Надто нахабних і хамовитих претендентів на її увагу, Дімопулос відшиває за допомогою мобільного. Просто показує нахабі фото культуристів і каже щось на кшталт: "Коли будеш крутішим за цього хлопця на фотографії, тоді й поговоримо".

"Правда... але лише хамів. Зазвичай їм вистачало мого погляду... він у мене досить красномовний", - додала Санта.

Санта вміє відшивати нахаб

Для того ж, щоб справити на модель враження, чоловікові, за її словами, нічого такого робити не треба: "Та нічого... лише серце у картонній коробці й зірку з неба, загорнуту у ковдру!"

А наостанок Санта зізналася, що це літо було для неї як одна суцільна романтична мить. Ще б пак - Самсоненко дівчинку і по клубах повозив, і по закордонах, і по магазинах вигуляв...

Від чоловіка Санті треба лише серце у картонній коробці...

Фото Влада Крамського "Loaded"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів