Екс-дружина Горбаля застрягла в Альпах

10 січня 2012, 11:02

Екс-дружина регіонала Горбаля після Нового року переживає справжній сніговий колапс. Колишнє кохання банкіра Василя застрягла в австрійських Альпах з дочкою.

Принаймні такий висновок можна зробити, прочитавши повідомлення Галі у соцмережі Facebook.

На своїй сторінці у Фейсбуку Галліна Горбаль дала лінк на новину "Вести.ру" про снігопади, які накрили австрійські Альпи. Це гіперпосилання колишня співачка доповнила коментарем:

"Я перебуваю тут з дитиною... І на превеликий для мене жаль, тут відбуваються сумні речі... Засипає снігом... Сходять лавини... Люди відрізані від зовнішнього світу... Заблоковані транспортні шляхи..."


Галя Горбаль з 4-річною донькою опинилися серед сніжних заметів в Альпах

"...А в кількох десятках кілометрів від нас в Ішгль і Сент-Моріц, не кажучи вже про захід Австрії, тисячі людей не можуть виїхати на батьківщину і відрізані від зовнішнього світу..," - дописала пізніше Галя.

У статті, на яку посилається Горбаль, йдеться про те, що на гірськолижних курортах Австрії, Швейцарії та Німеччини тисячі туристів опинилися відрізаними від шляхів сполучення. Паралізовано рух на автомобільних і залізних дорогах.

Снігопади, які в останні дні накрили австрійські Альпи, не відступають. Тисячі туристів змушені чекати розчищення завалених снігом доріг. Серед відрізаних від зовнішнього світу - популярні альпійські курорти Ішгль і Гальтюр, передає швейцарське видання "NZZ-Online".

З курортів, розташованих на горі Арльберг, яка також популярна серед російських гірськолижників, починаючи з п'ятниці, не змогли виїхати 15 тисяч туристів. Про це пише німецьке видання "Focus-Online".

В Альпах снігопади і загроза сходження лавин

Влада прийняла рішення перекрити гірські дороги через небезпеку сходження лавин. Зараз гірські схили очищають фахівці-вибухотехніки.

Постраждали від снігу і курорти Швейцарії. Занесений снігом Сент-Моріц звільнили зі снігового полону лише цими вихідними.

У німецьких Альпах снігопади також посилюються, створюючи небезпеку сходження лавин.

Наостанок додається. що не тільки в Альпах рясні снігопади призвели до транспортного хаосу. У суботу через небувалі опади було паралізовано автомобільний рух на чорноморському узбережжі у Болгарії.

Галліна: "Я перебуваю тут з дитиною... Засипає снігом... Сходять лавини..."

На шосе встали тисячі автомобілів, а лінії електропередачі обірвалися під вагою снігу. Через це в суботу було порушено сполучення електроптягів між Софією і популярним серед росіян курортом Бургас.

Фото з Facebook Галліни, а також фото artPRoUA і "Вести.ру"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів