Ющенки-молодші гуляли Новий Рік у Нью-Йорку. ВІДЕО

Понеділок, 6 лютого 2012, 11:42

Син колишнього президента Віктора Ющенка Андрій та його дружина Ліза Новий рік зустріли у Нью-Йорку і без дочки.

Про це парочка розповіла телеведучій Катерині Осадчій у недільному ефірі "Світського життя".

"(Святкували) в маленькому ресторані, до площі (Таймс Сквер) не дісталися - нас попередили: "там півтора мільйона людей буде, тому вам там не дуже зручно буде", - розповів Андрій Ющенко про святкування Нового 2012-го року.

"Ми зібралися невеличкою компанією та посиділи в ресторані", - резюмував він.

До слова, свято в Америці молоде подружжя Ющенків відзначало без своєї маленької доньки Варвари.

"Ми вирішили, що це останній Новий рік, який ми зустрічаємо без маленької. Тобто вже наступний Новий рік, коли їй буде майже три, у неї вже буде більш свідомий вік, до неї вже прийде Дід Мороз у вигляді тата і Снігуронька у вигляді мами", - пообіцяла дружина Андрія Єлізавета.

Молоде подружжя Ющенків зустріло Новий 2012-ий рік у Нью-Йорку без дочки 

Як відомо, Віктор Ющенко святкував Різдво з дружиною Катериною та трьома меншими дітьми у Карпатах. У той же час старший син колишнього президента та Ліза на Різдво відпочивали у Майямі. Втім, за словами парочки, Віктор Андрійович на це не образився.

"В принципі, для нас святкування Нового року в родині це абсолютно нормальне явище. Другий рік, чесно кажучи, ми вже разом не відзначаємо, але... Він на мене не образився. Я його попередив заздалегідь, і він нормально до цього поставився. Звичайно, трошки побуркотів, але як всі батьки", - зізнався Андрій.

"У нас мировий дідусь, він все розуміє", - додала Ліза.

До слова, на Новий рік Ліза Ющенко в якості подарунку отримала грандіозний шопінг у Нью-Йорку.

"Я можу сказати, що в принципі основним подарунком був шопінг. А сам новорічний подарунок - це були дуже скромні сережки", - визнав син екс-президента.

 Ліза Ющенко отримала в подарунок грандіозний шопінг у США, а на наступний рік зробить з Андрія Діда Мороза

На зауваження телеведучої, що Ліза Ющенко повсякчас з‘являється на люди у дорогезних гарнітурах з діамантів, Андрій Ющенко зауважив, що має свій бізнес.

"Все те саме роблю і все тим самим займаюся, той самий бізнес, що базується на Західній Україні - маю нерухомість там. Я, скажімо так, здаю її в оренду, можна і так сказати", - поділився "син бога".

"Ну, звичайно, є багато проектів, але я не можу сказати, що це ті проекти, які мені дозволяють, скажімо так, нормально почуватися", - уточнив Андрій.

А на запитання, чи не думав Андірй Ющенко про те, щоби піти у політику, чоловік відповів:

"Мені здається, ні. В мене є гарний приклад батька - я бачу, що з ним зробила політика, і, чесно кажучи, мені шкода його, і собі такого майбутнього, своїй родині, я б не дуже хотів".

 У політик Андрій не піде через батька

Нагадаємо, Андрій Ющенко та на ту мить уже вагітна Ліза Єфросиніна побралися 30-го липня 2009-го року. А 10-го березня 2010-го року у подружжя народилася дочка Варвара.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Відео та ілюстрації каналу "1+1" з сайту "ТСН"


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів