Ющенко опустив своїх дівчат у підвал

16 лютого 2012, 15:23

Хочеться вірити, що своїй жінці екс-президент Віктор Ющенко береже таку ж вірність, що й своїм бджолам.

В інтерв‘ю "Weekly.ua" Віктор Андрійович розповів, де нині тримає своїх підопічних і чим іще, окрім пасіки, займається на дозвіллі.

Як розповів Ющенко, аби вберегти своїх бджіл від морозів, він змінив розташування пасік.

"У мене їх (пасік) три - одна в Безрадичах, друга - на Чернігівщині, а третя - на Черкащині. Зараз мої дівчатка (бджоли) у підвалі, там тепло", - запевнив екс-президент, який завжди був небайдужий до смугастих комах.


"До речі, цього літа відбудеться черговий форум бджолярів, на якому зберуться кілька тисяч фахівців з різних країн світу, і я планую звозити іноземних гостей на мої пасіки, познайомити з історією бджільництва в Україні, оскільки ми четверта країна у світі з виробництва меду", - зауважив Ющенко.

Ющенко: "Зараз мої дівчатка у підвалі, там тепло"

Окрім того, Віктор Андрійович розповів, що приділяє час пам‘яті музичних інструментів та колекціонує жіночий одяг.

"У Західній Україні під Яремчею створюю центр традиційної культури, формую міжнародний фонд підтримки трембіти, дримби, ліри, волинки і флояри". - пояснив він.

"У мене багато колекцій українського спадщини. Зокрема, є близько трьохсот народних жіночих костюмів з усіх куточків України, я зберігаю їх у будинку в Безрадичах", - додав він.

Втім, і на цьому Ющенко зупинятися не збирається.

Віктор Андрійович зізнався, що колекціонує жіночий одяг

"Ще хочу створити музей української скрині - їх у мене теж більше сотні, є унікальні. Наприклад, одна столітня скриня, її українські переселенці подарували Францу Йосифу - на її кришці так і написано "Австрійському імператору від українських збігів". Це цілий шар культури, якої вже немає", - зітхнув Ющенко.

"А ввечері кожен день займаюсь реставрацією - ось на пальці фарба залишилася", - додав екс-президент.

Окрім того, Ющенко нагадав, що має колекції писанок, а також дуже багато східної і західної кераміки.

Фото "Weekly.ua"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів