Янукович може заспівати "рімейк" на свій хіт. ВІДЕО

П'ятниця, 17 лютого 2012, 11:21

Президент Віктор Янукович може тішитися. Сучасна українська естрада не забула про одну з його улюблених пісень "Вышел в степь донецкую парень молодой" і запропонувала оновлену версію старого хіта.

На українському Олімпі згуртувалася нова естрадна одиниця: професор антропології Орест Лютий, який виступає у супроводі Народного антитоталітарного ансамблю "Сталін унд Гітлер Капут".

Що цікаво, у постаті Ореста Лютого кожен впізнає артиста Антіна Мухарського, який колись грав у театрі російської драми імені Лесі Українки.

Мухарський ще недавно мерехтів у телерекламі прального порошку із погрозою навідатися в гості до кожного, хто ще не користується "його" пральним засобом. Окрім того, Антін є автором "Гопуні і Повійки" і вхиляєтсья перед сільським гламуром. А на додачу до всього шоумен допомагає своїй дружині телеведучій Сніжані Єгоровій, народжувати все більше і більше дітей.

Мухарський - людина творча, і на місці йому, як видно, не сидиться. В результаті Антін надумав собі запустити так званий "Авторський проект професора антропології Ореста Лютого "Лагідна українізація".

В рамках згаданого проекту Мухарський з компанією однодумців випустив уже два відео на давно відомі, але видозмінені пісні.

Таким чином, улюблена пісня Януковича "Вышел в степь донецкую парень молодой" перетворилася на композицію "Народная Шахтьорская", а "Шаланды полные кефали" - на "Вагони повнії москалів". Обидві композиції увійшли до сатиричного, як видно з пісень, альбому "А я - не москаль".

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО "Народная Шахтьорская":

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО "Вагони повнії москалів":

Нагадаємо, у серпні 2005-го року на 70-річчі футбольного клубу "Шахтар" у Донецьку Віктор Янукович співав "Вышел в степь донецкую парень..."

Відео з каналу Ореста Лютого в YouTube, прес-служба "Студії кустарних та самодіяльних фільмів "САМО-ГОН"


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів