Розинська зібралася заміж. ВІДЕО

6 березня 2012, 11:20

Телеведуча Наталя Розинська намилилася під вінець. Схоже, незабаром білявка приведе в свою помпезну хату "хазяїна". Адже на безіменному пальці жіночки вже виблискує заручальний діамант.

Про те, що Розіті зробили пропозицію руки і серця, вона розповіла "ТСН. Особливе"

Нещодавно на одному з світських заходів Розинська з'явилася з величезною каблучкою на правому безіменному пальці.

"Це жовтий діамант Tiffany. Скромний, але дуже красивий, як на мене, дуже ніжний перстень. Це подарувала мені людина, яку я люблю, чоловік. І, можливо, це навіть завершиться тим, чим завершуються такі події.... Якщо нічого не станеться, то в цьому році - точно!" - розповіла Розіта.


Тепер Розіта носиться з діамантом Tiffany

За словами скандальної блондинки, каблучку від відомого ювелірного дому їй подарував коханий. 14-го лютого у Парижі загадковий бойфренд освідчився Розинській і одягнув на палець перстень з жовтим діамантом.

Наталя, як можна зрозуміти, заміж піти погодилася і тепер готується до весілля.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

На жаль, ім'я нареченого Розинська поки приховує. Втім, як відомо, раніше їй приписували стосунки із колишнім охоронцем Кучми майором Миколою Мельниченком. А до того Розинська направо й наліво розповідала про свої високі стосунки із підстаркуватим бароном на ім‘я Свен Де Гір Кон Геральд.

Також, у пресі писали, що у віці 16 років Розинська вийшла заміж, та шлюб цей тривав менше року. Її чоловіка-бізнесмена вбили.

Також подейкують, що Розіта, яка в 11 років залишилася без батьків, була коханкою молодшого брата Віктора Медведчука, того самого, який одружений із Оксаною Марченко і є кумом Володимира Путіна.

Відео та зображення "ТСН. Особливе"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів