Дочка Пономарьова хоче бути, як Крістіна Агілера

16 березня 2012, 11:23

Співак Олександр Пономарьов розповів, як виховує свою 14-річну доньку Євгенію від стосунків із Альоною Мозговою.

За словами Пономарьова, його дочка Женя і без нього звикла до тусовок.

"Її не треба привчати, вона й без мене часто туди ходить. Але якщо є можливість кудись піти разом, то намагаємося так і робити", - каже Олександр "E-motion".

Та й останнім часом Євгенія подорослішала - як не як 14 років вже.


Як каже Пономарьов, його доньку Женю привчати до тусовок вже не треба - сама привчилася

"Так, дочка в мене вже така доросла! Іноді її навіть помилково називають моєю дівчиною. А що стосується тусовок, то Женя вже сама ухвалює рішення, де їй з'являтися, а де ні. Я можу тільки лімітувати це, але не робитиму цього. Вона ж дівчинка, мені її важко зрозуміти. От пацана я зрозумів би, говорив би з ним якось твердіше, а з дівчинкою це ж неможливо", - каже він.

За словами зірки, на вечірки Євгенія більше відпрошується у своєї матері, ніж у нього як батька.

Втім, наразі із бойфрендами-нареченими Женя свого зіркового татка поки жодного разу не знайомила.

Якщо треба відпроситися, Женя біжить до мами, Альони Мозгової

"Каже, що кавалера в неї ще немає. Та ще й рано для наречених. Але коли у Жені з'являться якісь серйозні стосунки, то, певна річ, усе це буде на повний хід проходити через мене. Із кавалером Жені в мене точно будуть серйозні розмови! А як же інакше, це ж моя дочка", - стверджує Пономарьов.

Також Олександр зізнався, що якщо його донька захоче податися у шоу-бізнес, то навряд чи він її зупинить, навіть якщо буде проти.

"Навіть якщо заперечуватиму - її ж не зупиниш. Вона, до речі, і так вже туди збирається. Ну, правда, стати зіркою - це надто голосно сказано, але якщо їй вдаватиметься, то чому ні? Зараз у неї є бажання навчатися в університеті "Берклі" в Маямі. Думаю, справа в тому, що там же навчалася її улюблена співачка, якій вона просто поклоняється - Крістіна Агілера", - поділився Пономарьов.

Євгенія мріє навчатися в університеті "Берклі" в Маямі

За словами Сашка, він спокійно відпустить дочку до Америки.

"Звісно, підтримаємо її в будь-якому разі. Та там і освіта краща. Не те, що в нас, коли можна прийти до ректора, заплатити гроші - і будеш наче освічена людина. Там усе серйозно, потрібне знання мови, і Женя про це знає. До речі, таке відчуття, наче я зараз не вам інтерв'ю даю, а дочці лекцію читаю!" - каже він.

Як зізнається Пономарьов, вдома він часто проводить виховні розмови з Євгенією.

Пономарьов читає лекції

"Так, іноді навіть із моєї сторони трапляється перебір у цьому сенсі. Але Женя каже, що однаково більше розповідає мамі, вона все-таки дівчинка. Але більше часу зараз Женя проводить зі мною. Тож можна сказати, що це я їй більше розповідаю, ніж вона мені", - каже Олександр.

Нагадаємо, розлучений Олександр Пономарьов наразі живе зі своєю дочкою Євгенією. Окрім того донькою називає Сашко Зою Мозгову, дитину Альони Мозгової від іншого чоловіка. А від шлюбу із Вікторією Мартинюк у Пономарьова підростає 5-річний син Сашко.

Фото "E-motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів