Клочкова гадає, що носить титул головної матусі України

22 березня 2012, 11:32

Плавчиня Яна Клочкова боїться віддавати дитину у совдепівський дитсад, поради зі стилю бере у сестри, і, схоже, вважає себе головною матусею в Україні.

Таке враження складається на основі інтерв‘ю Клочкової "E-motion".

За словами Клочкової, її син Сашко, якому в червні буде 2 роки, не так давно перехворів.

"Нещодавно налякав нас усіх, на ангіну перехворів... А взагалі намагається говорити вже "мама", "тато", "куку". А ще слово "так" полюбив. А то раніше у нього все "ні" було. Сашо, будеш одягатися? - махає головою, що ні. Будеш їсти - ні..." - поділилася Яна.


Клочкова нарешті навчила сина говорити "Так"

Нагадаємо, плавчиня стала мамою влітку 2010-го року. Батьком дитини вважається грузин на ім‘я Леван Ростошвілі. Однак виховує сина Яна самотужки, хіба що за допомогою батьків і сестри.

А з вересня маленький Олександр, який носить дідове по-батькові, вже піде у дитячий садок.

"Із вересня вже, думаю. Зараз придивляємося, шукаємо підходящий заклад, моніторимо усі сайти. Звісно, в совдепівський садочок не хочеться віддавати, бо там умов для дитини як таких немає. Хочеться нормальний садочок", - зауважила Клочкова.

З вересня Яна віддає Сашка до дитсадка. Аби не до совдепівського

"Але головне, звісно, не умови, а колектив, який там працює. Коли виберу кілька - обов'язково поїжджу по них, подивлюся, познайомлюся з усіма. Це важливо, бо довірити дитину чужим людям - дуже відповідальний крок", - додала вона.

За словами Яни, її син - дуже дружелюбний.

"До того ж, ми з ним уже ходимо на заняття з англійської... Це такі спеціальні розвиваючі курси, які дають свободу дітям. Дитина сама обирає, що хоче робити, а викладачі допомагають їй із цим розібратися", - наголосила колишня спортсменка.

Клочкова водить сина на англійську дял дітей

Нагадаємо, Яна, олімпійська чемпіонка з плавання, свого сина з перших місяців життя привчала до плавання. Каже, нині малий вже чудово плаває.

"Так, прекрасно, вже сам тримається на воді! Зазвичай рази три на тиждень воджу його в басейн - як вдасться", - поділилася Яна.

Що ж стосується самої молодої матусі, то Клочкова нарешті і сама почала ходити до басейну.

"От сьогодні пішла в басейн вперше, відколи пішла зі спорту... Ну, тобто іноді я там бувала, але так щоб інтенсивне тренування - тільки зараз вдалося. Тож, можна сказати, знову почала займатися спортом! Скоро ж літо, хочеться бути в хорошій формі", - зізналася вона.

Яна тричі на тиждень водить сина у басейн, а тепер і сама почала тренуватися
Сашко вже добре плаває

"У мене взагалі багато планів на літо - і відпочити, і попрацювати. Я організувала Клуб активних матусь, ми часто влаштовуємо зустрічі, свята. Можна сказати, що звання олімпійської чемпіонки я проміняла на титул головної матусі України", - сказала Яна.

А ще Клочкова поділилася, що до стилістів майже не звертається за порадами.

"...До речі, я до стилістів дуже рідко звертаюся, довіряю внутрішньому голосу, а ще мені багато порад дає сестра. Але взагалі - що подобається, те й ношу. От і зачіску поміняла недавно, коротко постриглася", - зазначила вона.

Клочкова звертається до сестри Ані як до стиліста

Тож якщо вам не подобається вигляд Яни Клочкової, всі питання до її сестри, а претензії - до самої плавчині.

Фото Happy Baby, "Main People" та інші з Facebook Клочкової

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів