Бережна: Я знову стала мамою

13 квітня 2012, 13:43

Депутат Партії регіонів Ірина Бережна заявила, що планує ще раз стати матір‘ю. Також біло-блакитна модниця розповіла про новоспечену хрещенку - дочку співачки Ані Лорак та Мурата Налчаджиоглу Софію.

7-го квітня відбулися хрестини маленької Софії - дочки Ані Лорак та її чоловіка Мурата. Кумою співачки, як відомо, стала депутатка Ірина Бережна.

"Для мене хрещення Софії - важлива, відповідальна і зворушлива мить у житті, бо я стала ще ріднішою зі своєю подругою і знову стала мамою. Якщо чесно, я була дуже зворушена довірою Кароліни та Мурата та їхнім рішенням. Символічно, що з Кароліною ми теж познайомилися кілька років тому на хрестинах дочки Лілії Подкопаєвої", сказала в інтерв‘ю "Комсомольській правді в Україні" Бережна.

Ані Лорак зворушила Бережну

Нагадаємо, Ані Лорак стала хрещеною мамою маленької Кароліни Нагорної.


Бережна, як водиться, розповіла трохи про те, як проходило хрещення Софійки Налчаджиоглу.

"Обряд проводив владика Павло, настоятель Києво-Печерської Лаври. Все проходило по-сімейному і настільки душевно, що відчувалося, як на всіх зійшла благодать. Софійка поводилася абсолютно спокійно, всього пару разів поплакала", - запевнила Ірина.

Регіоналка стала кумою співачки душевно

Бережна, яка у 2009-му випустила колекцію модного одягу для вагітних, на колекцію для малюків поки не дозріла.

"Дійсно, коли я була вагітною, мій стан надихнув мене на створення колекції для майбутніх мам. Але цей дизайнерський досвід був доречний лише в тому часі. Все-таки я набагато впевненіше почуваюся, розробляючи законопроекти", - заявила регіоналка.

А поки Бережна, за її словами, постарається "виховати у Софії найкращі людські якості".

"Хочеться бути важливою людиною у її житті, якій вона зможе довіритися. Мені здається, дуже важливо супроводжувати й оберігати дитину по життю і бути передусім близькою духовно. З дитиною потрібно дуже часто і щиро спілкуватися, щоб відчути взаємний зв'язок", - каже Бережна.

На цьому фото вперше можна побачити личко дочки Лорак, Софії

До речі, про свого нового кума, скандального співака Філіпа Кіркорова, у регіоналки поганого слова не знайшлося - суцільний позитив.

"З Філіпом ми знайомі, я його знаю з найкращого боку, але нас навряд чи можна назвати близькими друзями. Він дуже добрий і відкритий, у нього чудове почуття гумору. І Філіп дуже трепетно, щиро і справді з братньою турботою ставиться до Кароліни", - запевнила жіночка.

Нагадаємо, два роки тому Кіркорова звинувачували у побитті жінки-режисера, а про його "зіркову поведінку" і поготів ходять легенди.

Зі слів регіоналки, Кіркоров - ледь не янгол

А наостанок Бережна кілька слів сказала і про свою власну доньку. Нагадаємо, Ірина народила дівчинку Даніеллу 5-го липня 2009-го року.

Даніелли успіхів досить багато. Вона розповідає напам'ять майже всього Маршака, Чуковського і Барто. Знає російський та англійський алфавіти, рахує до 20 двома мовами. У нас вдома вже пристойна галерея її картин та аплікацій", - похвалилася Іра.

"Ще Даніелла дуже любить співати, займається плаванням і гімнастикою, навіть вже намагається вести з мамою дорослі бесіди! Тож до трьох років ми підходимо із серйозними успіхами, і їй буде чому навчити Софійку. До речі, вони дуже схожі і за характером, і навіть зовні", - попередила депутатка, яка досі ховає від ЗМІ обличчя своєї дочки.

А ще Бережна ствердно відповіла на питання про те, чи планує вона стати матір'ю ще раз.

"Планую", - коротко сказала регіоналка.

Бережна планує ще раз стати мамою

Нагадаємо, за чутками, Бережна давно перебуває у романтичних стосунках з бізнесменом Борисом Фуксманом.

Фото з сайту musring.ru, "Delfi", прес-служби Лорак, "Медіаняні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів