Онопка: У мене коротка пам'ять на чоловіків

17 квітня 2012, 10:45

Модель Сніжана Онопка, яка не плекає поваги до бідних чоловіків, і про багатих швидко забуває. Як зізналася худорлява красуня, вона знати не знає, коли вітати її екса з днем народження. Тим часом новий ,вже офіційний, її чоловік задаровує Сніжану подарунками на півмільйона доларів.

Про це Онопка розповіла телеведучій Катерині Осадлчій в ефірі програми "Світське життя".

Сніжана Онопка поскаржилася, що має коротку пам'ять на чоловіків. Так, модель, яка мала стати дружиною багатенького коняра Олександра Онищенка, не знає, коли у нього день народження.

"Чесно сказати, я навіть не знаю, коли в нього день народження... У мене настільки коротка пам'ять на рахунок чоловіків... Коли він іде з мого життя, більше мене нічого не цікавить", - наголосила Онопка.


Онопка: "У мене настільки коротка пам'ять на рахунок чоловіків..."

Нагадаємо, роман Онищенка та моделі розпочався наприкінці 2009-го року і протривав усього 4 місяці. За цей час пара встигла призначити і кілька разів перенести дату весілля, а згодом, і остаточно його скасувати.

І навіть те, що екс-коханий Сніжани був щедрим на подарунки, ситуацію не змінює.

"З приводу подарунків... Мій чоловік зміг зробити подарунок, який справді мене здивував. Коля мені подарував такий подарунок, який мені не дарували ніколи, і я про нього навіть не мріяла, власне кажучи. Це автомобіль.... Ferrari називається...." - розповіла Онопка.

Онищенка Сніжана вже забула

Нагадаємо, 15-го листопада 2011-го року Сніжана вийшла заміж за донецького бізнесмена Миколу Щура.

"І на день закоханих ми з мамою ходили магазинами, їздили, а він телефонує і каже: "Слухай, я купив тобі Ferrari. Приїжджай додому". Я кажу: "Ну, дуже смішно". Він каже: "Ну, серйозно, приїжджай!". Я приїжджаю - і дійсно!" - розповіла модель.

"Це нова Ferrari "Каліфорнія" з відкидним верхом... Я не думаю, що їх дуже багато в Україні", - наголосила вона і визнала, що таке авто коштує понад півмільйона доларів.

Щур подарував Онопці Ferrari, але так і не догодив - дорого, але не того кольору

Втім, здається, і власний чоловік Онопці остаточно догодити не зміг.

"Я дуже хотіла Ferrari, але не червоний. Я хотіла сірий, оскільки це мій улюблений колір", - побідкалася Сніжана.

Тож, шукайте Сніжану Онопку на дірявих і битих вулицях Києва на гламурному сірому Ferrari "Каліфорнія".

Фото "Main People" та "Story"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів