Дружина Януковича у костюмі зебри опинилася в пологовому

Понеділок, 14 травня 2012, 16:46

Дружина президента Людмила Янукович відсвяткувала День матері у пологовому будинку і в костюмі зебри покатала плюшевого ведмедика.

У п‘ятницю в Донецькому регіональному центрі охорони материнства та дитинства побувала перша леді, пише "Комсомольська правда. Донбас".

Свято матері там традиційно відзначили з розмахом - з мітингом, VIP-ами та подарунками.

Серед почесних гостей гулянки засвітилася дружина скандального президента Віктора Януковича – зірка "помаранчевого" Майдану Людмила Олександрівна.

Спілкуючись з молодими мамами, перша леді і собі згадала, як чекала на синів – Сашу та Вітю, їхні перші зубки і перші кроки.

"У мене в самої двоє синів. І хоча їм вже 39 і 31 рік, наче це було вчора: пам'ятаю вагітність, пологи, і тривогу, і радість, перший зубок, перший крок, потім школа, інститут, весілля..," - розчулилася, вітаючи мам, Людмила Янукович, яка ще недавно почувалася на 38 років.

"Здавалося, що все тільки починалося, але вже сини дорослі й самі батьки", - додала дружина президента, а також мати депутата-позашляховика і одного з 100 найбагатших людей України.

Дружина президента відсвяткувала День матері у пологовому будинку 
Людмила Янукович прйишла у костюмчику під зебру 

При цьому, вбрання Людмили Янукович, в якому вона з‘явилася на події, стало каменем спотикання для деяких ЗМІ.

Зокрема, увечері в п'ятницю донецький сайт "В городе" так описав костюм першої леді:

"Наряд дружини президента, як і личить статусу заходу, був елегантний і стриманий: летюча шовкова спідниця майже до щиколотки, сіро-зелений топ і пісочного відтінку піджак з нерівними зеленуватими смужками".

Але вже вранці понеділка той же сайт "В городе" висловився про "прикид" президентської жінки набагато смачніше:

"Людмила Янукович у костюмі зебри катала плюшевого ведмедика у візочку".

 На святі перша леді катала плюшевого ведмедика у візочку

Мабуть, не вірилося людям, що дружина Януковича вбралася у щось елегантне – довелося виправляти ситуацію.

До слова про ведмедів. Всім мамам, які народили напередодні свята, дружина Януковича особисто вручила по візочкуз величезним плюшевим ведмедиком, а також дитячі набори.

 Людмила Олександрівна роздала породіллям по візочку з ведмедем і і дитячі набори на додачу
 

Окрім першої леді, на святі відзначилися також губернатор Донеччини Андрій Шишацький, голова облради Андрій Федорук та мер Донецька Олександр Лук'янченко.

А у понеділок в Донецьк із робочим візитом приїхав сам Віктор Янукович – на відкриття міжнародного аеропорту.

Після цього Янукович, заради якого в Донецьку прибрали бетонні урни, мав слідом за дружиною на півгодини заскочити у регіональний центр охорони материнства і дитинства. Буцімто аби вручити лікарям ключі від новеньких медичних авто.

Фото з сайту "Остров", а також з офіційного сайту міського голови і міськради Донецька


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Фоторепортажі

Дружина Януковича: "Я люблю Віктора Гюго..."

Відвідувачі театру навперебій підходили до Люся Янукович - привітатися і зробити спільне фото, наче з телезіркою чи якоюсь екзотичною істотою. Перша леді посміхалася в камеру і позувала, тож у фойє влаштували справжню фотосесію.
Фоторепортажі

Дружина Януковича не склала йому яйця

Ющенко з дружиною і дітьми відвідав за ніч храми чотирьох конфесій, а Януковичу довелося купувати кошик. Ющенко вночі був із Тимошенко, а Янукович з однопартійцями
Останні матеріали
Більше матеріалів