Ківалов зізнався, що в успіху "Віце-міс Всесвіт" є і його заслуга

14 вересня 2011, 11:47

Олесю Стефанко, яка отримала титул "Першої віце-міс Всесвіт-2011" навчили у Ківалова, а до школи вона читала газети і досі не вважає себе найгарнішою.

За словами батька Олесі Стефанко, у дитинстві її красунею не вважали. Зауважували хіба що розум та характер, пише "ТСН".

"Вона йшла в перший клас, вже вміла читати газету, ніхто її вчитися не примушував", - розповідає тато Олесі.

Чоловік також додаа, що донька була досить замкнутою і мала небагато шанувальників.


Нині про сердешні справи дочки батько, каже, взагалі нічого не знає. Недоторканна і її кімната у батьківській хаті у селі на Прикарпатті.

Нагадаємо, як раніше розповідала Стефанко, вона дотепер жила за рахунок батьків і власних модельних заробітків.

До речі, як зауважувала "Міс Україна-Всесвіт-2011" "Комсомольській правді в Україні", вона "зростом пішла в батька, а обличчям - у маму". І у школі першою красунею брюнетка не була.

"Ой, що ви! Я була скромною і нерішучою дівчинкою з дуже довгою косою. Швидше, була схожа на заучку", - запевнила вона.

У тому, що вона гарна, Олеся не певна і дотепер.

"Я й зараз не зовсім впевнена в цьому", - стверджує студентка Ківалова.

До слова, як відомо, 22-річна Стефанко вчиться на 5-му курсі Одеської юридичної академії.

"Мені подобається юриспруденція, і я дуже добре вчуся. Іду на червоний диплом - вже третій в моєму житті. Перший був у школі, другий - в технікумі", - запевняє вона.

Між іншим, міс, яка вже звикла ходити по подумах і посміхатися на всі 32 зуби, оголосила, що хоче бути науковцем:

"Це вища юридична освіта. Якщо чесно, я для себе поки не вирішила, чи буду працювати юристом. Мені хочеться займатися науковою діяльністю".

Також дівчина попередила: "Мій девіз по життю: "Бачу ціль - не помічаю перешкод".

Як повідомляє "Комсомолка", мешкає Стефанко у студентському гуртожитку при юридичній академії на вулиці Піонерській, що в Одесі. Кімнату Олеся ділить з двома сусідками. Це стандартний номер з окремим санвузлом, трьома ліжками, тумбочками, поличками для книг, письмовим столом і холодильником.

На стінах кімнати плакати з зображенням Нью-Йорка і Парижа, а на холодильнику - фотографії двох подруг з Олесею. Там же висять і магнітики, які міска привозила як сувеніри з Нью-Йорка, Лас-Вегаса, Рима. Є тут і магнітик з грізним написом "Проти ночі не жерти!".

"Олеся завжди дотримувалася здорового способу життя і нам радила не їсти на ніч, солодким не захоплюватися. Вранці бігає у парку й іноді на роликах катається", - розповідає сусідка Оля.

"Ще вона любить читати. Причому літературу обирає більше з філософським змістом або з пізнавальним. Віддає перевагу книгам Паоло Коельо, а на день народження попросила подарувати щось із Фрейда. Вона брала книжку з собою у поїздку в Лас-Вегас, де проходила фотосесія для майбутнього конкурсу", - ділиться інша сусідка, Юля.

Чи не найбільше пишається успіхом Стефанко на конкурсі президент Олесиної академії, відомий "регіональний підрахуй" Сергій Ківалов.

Студенка Одеської юридичної академії, яку очолює депутат Партії регіонів і колишній глава ЦВК Сергій Ківалов, отримала титул першої віце-міс-всесвіт.

За словами екс-голови Центральної виборчої комісії, це саме його заслуга, що він звів Стефанко із власницею конкурсу "Міс Україна-Всесвіт" і дружиною друга Дональда Трампа Сашею Ніколаєнко.

"Я дуже радий перемозі Стефанко. Ані на мить не сумнівався, що моя студентка стане переможницею. Ми виховували нашу студентку до цієї перемоги ...", - заявив Ківалов "Комсомолці".

Щоб здобути перемогу на конкурсі, Стефанко зверталася за допомогою до Олександри Ніколаєнко - власниці конкурсу краси "Міс Україна-Всесвіт".

"Це я їх познайомив. Спеціально. І все зробив для того, щоб вони спілкувалися. Олеся була у Саші в гостях, і ви бачите результат", - наголосив Ківалов.

При цьому регіонал запевнив, що родина Олесі живе скромно, вони не забезпечені люди.

"Вона живе на стипендію, і академія спочатку допомагала їй проходити конкурси краси. Але правда, все, що стосується конкурсу "Міс Світу" - це все зробили організатори конкурсу. Ми не мали права допомагати їй фінансово. Ця дівчинка домоглася всього своєю завзятістю, працею та даними, які дали їй батьки", - заявив Ківалов.

За його словами, Стефанко - відмінниця і скромна дівчина.

"Олеся навчається лише на п'ятірки, правда, зараз, з 1-го вересня, вона не вийшла на навчання. Ми її відпустили на конкурс. Вона вчиться на стаціонарі. Підкреслю, не значиться, а вчиться!" - заявив Ківалов.

"Особливо вона досягає успіху щодо кафедр кримінально-правового циклу: кримінальне право, криміналістика. Це її предмети. І дуже добре знає іноземну мову. На третьому потоці вона відвідувала лекції кримінального, цивільного та адміністративного права, які читалися англійською", - зауважив він.

Водночас, як зовсім нещодавно розповідала сама Стефанко, англійську вона почала вчити менше року тому:

"Вже дев'ять місяців відвідую курси англійської. Раніше її взагалі не знала, бо вчила у школі німецьку. Зараз вся моя увага приділена конкурсу, тому часу на відпочинок і на зустрічі з друзями немає".

Між іншим, як зазначає "E-motion", Стефанко вже надходять вигідні пропозиції про співпрацю з відомими брендами. Перебуваючи у Бразилії на конкурсі, вона отримала пропозицію від американської марки "Шеріл Хілл", яка випускає вечірні сукні. Дівчина планує поєднувати роботу в Америці з навчанням у Ківалова.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО про те, як Стефанко бачить різницю між чоловіками і жінками і про те, як стала б левицею.

Як повідомляв ТаблоID, 11-го грудня 2010-го року одеситка і студентка Ківалова Олеся Стефанко стала переможницею на конкурсі "Міс Україна Всесвіт 2011", до якого тоді доклав руку коневод-тусовщик Олександр Онищенко.

А 12-го вересня Стефанко посіла друге місце на міжнародному конкурсі краси "Міс Всесвіт-2011", який належить Дональду Трампу, другу американського мільярдера Філа Раффіна. Останній у свою чергу одружений і має спільну дитину із власницею конкурсу "Міс Україна-Всесвіт" Олександрою Ніколаєнко, яка також вчилася у Ківалова.

Фото Артема Жавроцького (ТаблоID), Reuters з сайту "Gazeta.ua", а також фото оргкомітету "Міс Україна-Всесвіт"

Відео з Facebook Олесі Стефанко

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів