Дочка Єльцина, Ахметов і Абрамович дивилися футбол гуртом

14 червня 2012, 12:41

У VIP-ложі харківського стадіону у середу в очах темніло від присутніх там олігархів. Подумати лишень: в одному місці, на перегляді одного матчу, зібралися українські мільярдери Ріна Ахметов і Олександр Ярославський та російський Роман Абрамович.

Матч Німеччина-Голландія у Харкові приїхав дивитися російський мільярдер, власник англійського клубу "Челсі" Роман Абрамович.

Деякі ЗМІ писали, що він приїхав на запрошення бізнесмена Олександра Ярославського, який також був присутній на матчі. Протягом гри Абрамович сидів поруч із найбагатшим українським бізнесменом Рінатом Ахметовим та жваво з ним щось обговорював, пише "Українська правда".

Разом із впливовими "мішками з грошима" футбольне змагання дивився скандальний багатодітний губернатор Харківщини Михайло Добкін.


Також за грою німців і голландців пильно стежив російський композитор та друг Ахметова Ігор Крутой. От тільки, на відміну від матчу між Україною та Швецією, Крутой сидів на відстані від свого українського дружбана.

Як нагадує сайт "Чемпіон", у середу 13-го червня Німеччина обіграла Голландію з рахунком 2:1.

До слова, як пише "Українська правда", перед матчем голландські фани заспівали український гімн просто у центрі Харкова. А німецькі європарламентарі на стадіоні у Харкові під час матчу розгорнули плакат із закликами звільнити політв’язнів.

Окрім того, "Українська правда. ЖИТТЯ" пише, що в офіційній фан-зоні у Харкові в день матчу працювала поливальна машина "для охолодження уболівальників".

VIP-ложа стадіону у Харкові у середу ломилася від олігархів
На перегляді матчу Німеччина-Голландія зібралися українські мільярдери Рінат Ахметов і Олександр Ярославський та російський Роман Абрамович
"Король Харкова" Ярославський прихопив на футбол молоденьку дружину Марину, куму російського мільярдера Олега Дерипаски

На футбол до Харкова потиснути руку Ахметову приїхав зять екс-президента Росії Бориса Єльцина Валентин Юмашев зі своєю дружиною і, відповідно, дочкою Єльцина Тетяною (у квітчастій сукні)

Неподалік, але не поруч із Ахметовим, сидів його російський друг Ігор Крутой (по центру)
Ярославський і Абрамович на матч одяглися у повсякденному стилі. Український олігарх був у потертих дірявих джинсах і сорочці, а російський - в джинсах, смугастій тенісці та мокасинах
Весь матч власник англійського "Челсі" та Ахметов жваво щось обговорювали
За мімікою та жестикуляцією Абрамовича спостергіати було не менш цікаво, ніж за грою футболістів
Трохи згодом підтягнувся на перегляд матюкливий горе-губернатор Харківщини Михайло Добкін
Праворуч від Добкіна за матчем із задоволенням спостерігав посол Німеччини в Україні Ганс-Юрген Хаймзет. Ще б пак, адже голландці продули німцям з рахунком 2:1

Фото Дмитра Амідова, ТаблоID

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів