Монро до кінця світу готує чисті труси і тоналку

4 грудня 2012, 11:39

Травесті-діва Монро не вірить у кінець світу. Тим не менш, яскравий персонаж зіркової тусовки склав список того, що хоче взяти з собою на той світ.

21 грудня телеведуча зустрічатиме надворі з шампанським і навіть приготувала сукню до цього знаменного дня. А ще Монро приготувала диски з власними піснями і вирішила, кого візьме з собою до раю - трьох власних кішок.

Про це Монро розповіла у сюжеті "ТСН. Особливе".

Монро не збирається повторювати за Іриною Білик, яка разом з Дмитром Коляденком вирішила пересидіти апокаліпсис у бункері.


"У якому бункері? Чого я маю ховатися? Якщо на Землю впаде астероїд, я хочу бачити, як він буде падати", - заявляє травесті.

Монро: "Якщо на Землю впаде астероїд, я хочу бачити, як він буде падати"

У парад планет Монро не вірить, бо вірить в астрологію.

"В черговий раз планети вишикуються у квітні-травні наступного року. Я вже була в астролога. Я щороку відвідую і складаю для себе астрологічний прогноз на рік", - каже Монро.

При цьому телеведуча чоловічого походження обіцяє влаштувати власний парад шику і розваг. День, на який всі чекають і бояться, вона буде зустрічати урочисто: у золотистій сукні і на підборах. Спершу Монро хильне шампанського просто неба, а потім влаштує банкет.

Травесті обіцяє влаштувати власний парад шику і розваг

"21-го числа в мене хороша корпоративна вечірка. Тому для мене кінець світу настане, я сподіваюся, в ніч з 21-го на 22-е, щоби я встигла відгуляти корпоратив, отримати свої чесно зароблені гроші", - каже Монро.

Як зізналася травесті, вона дивується, коли чує про квитки до раю і пекла, набори виживання, які продаються вже сьогодні. А в їхньому асортименті найбільше радіє горілці.

"Я би взяла рушник, свіжі труси, змінну пару каблуків, капці, зубну пасту, крем під очі, туш для вій, блиск для губ і тональний крем", - повідомила вона.

"А навіщо мені на тому світі їжа? Там всі харчуються духовною їжею", - каже Монро.

"(На той світ) я би взяла рушник, свіжі труси, змінну пару каблуків, капці, зубну пасту, крем під очі, туш для вій, блиск для губ і тональний крем"

За словами тусовщиці, на судний день потрібно приготувати "духовний хабар".

"Впевнена, що там теж на великому суді можна дати хабар, щоби тебе взяли до раю ", - каже Монро.

Монро гадає, що і на тому світі хабарі давати можна

Фото "Дусі" та з Facebook Монро (Монрітти Хачатурян)

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів