Монро мріє, щоб до неї в гості ходили політики

19 червня 2012, 13:53

Травесті-діва Монро вже близько тижня можна роздивлятися на екранах телевізора, але на роль Оксани Марченко вона не претендує.

Про нову роботу, зйомки телепрограми та свою мрію зіграти у ситкомі Монро розповіла у інтерв‘ю "Медіаняні".

Нове телешоу Монро, стартувало минулого вівторка на одному з українських телеканалів. І його, як пише видання, не лаяв, здається, тільки лінивий. Мовляв, декорації дешевенькі, костюми вульгарні, сама травесті-діва вульгарна, а її ведучі дурні і взагалі нікуди не годяться. Тим не менш, рейтинги передачі, кажуть, зростають:

"По суті, ми робимо телевізійний жіночий журнал з досить банальними темами - від вагітності до пластичної хірургії або магії. Тобто, говоримо про все, що цікавить сучасну, молоду, недурну даму. І все це - з елементами ситкому: хочемо, щоб згодом цей проект перетворився на повноцінний скетчевий ситком", - поділилася травесті Монро.


Монро вже і писала, і співала, і танцювала, а тепер - пішла у телевізор
Тепер травесті розповідає жінкам про все - від вагітності до пластичної хірургії або магії

Знімаючись у проекті, Монро, за її словами, також досягла певних цілей, які ставила перед самою собою.

"У першу чергу, я хотіла свій телепроект: завжди мріяла, що в мене будуть гарні апартаменти, куди будуть приходити на вечірки до Монро люди цікаві, нестандартні..." – зізналася травесті.

От тільки того, що доведеться так багато працювати, Монро не уявляла. Так, замість одного разу на тиждень, її програму поставили в ефір 4 дні на тиждень.

"Я, чесно кажучи, не хотіла працювати так багато. Я собі пурхала з кульбабки на тюльпан, а в підсумку доводиться пахати. Але нічого: деньок відпочила, відкисла у ванній, зробила маску-другу, прогулялася по місту - Київ мене, звичайно, лікує", - каже Монро.

Як каже травесті, є у столиці особливі місця, які її рятують енергетично. Ними вона може цілий день гуляти сама.

"Ось нещодавно сходила на масаж, потім прогулялася по Пасажу, на вітрини подивилася, випила кави у кав'ярні, прогулялася у фан-зоні, пройшлася до Олімпійського стадіону, сфотографувала величезний кубок на VIP-залі, купила магніт за 12 гривень - загалом, доторкнулась до Євро-2012", - сміється артист жанру травесті.

"Я собі пурхала з кульбабки на тюльпан...
...а в підсумку доводиться пахати"

"І якось мені відразу полегшало - мабуть, потрібна була зміна обстановки. Тому що я приходжу о 8-ій ранку в телецентр і виходжу звідти о 10-ій вечора після планерки. Я вже й забула, коли так знімалася!" – зітхає Монро.

Але повернемося до цілей, які перед собою ставила Монро, яку раніше можна було бачити чи чути хіба що по клубах, по радіо та в інтернеті.

"По-перше, я хотіла у телевізор, хотіла свій проект, втілити свої ідеї. Звичайно, втілюються вони не зовсім так, як би мені хотілося, тому що проект робиться не за мої гроші. Коли дізналася мінімальний бюджет проекту, я не знаю, у кого потрібно так глибоко... де знайти цих спонсорів (сміється). Я їх ніколи не шукала в силу того, що займалася творчістю", - пояснює Монро.

"По-друге, мені завжди хотілося брати інтерв'ю. І по-третє, - я ніколи не вважала себе актрисою (завжди була офігезною артисткою, а це різні речі), а тут в мені відкрився акторський талант. Сподіваюся, після цього шоу мене запросять зніматися у ситком. Але ситком має бути фантастичний - я собі вже навіть роль вигадала", - заінтригувала травесті.

Виявляється, Монро мріє зіграти якусь реінкарновану акторку або польку.

"Я буду реінкарнацією актриси німого кіно: з початку 20-го століття вона якимось чином потрапляє в сучасну Україну. Це має бути божевільна фантастика, абсолютно абсурдна, смішна. І я не хочу бути справжньою Монро - нехай мене звуть Агата Врабель, я хочу бути полькою або єврейкою - ну от щось таке я собі уявляю..." – сказала Монро.

Монро сподівається, що після шоу її запросять грати у ситком. Роль травесті собі вже вигадала
"Я буду реінкарнацією актриси німого кіно"

О того ж, травесті прямим текстом попросила опублікувати її звернення до режисерів - може, хтось її помітить і запросить.

А поки що Монро працює телеведучою. Втім, вчити життя травесті нікого не збирається.

"Я нікого не збираюся вчити - життя забракне, щоб чогось навчити! Я просто хочу, щоб глядачі отримували задоволення. Швидше за все, ніхто навіть не запам'ятовує, що ми кажемо, і на ранок вона знову буде їсти смажену картоплю, заїдаючи бутербродом з ковбасою, але вона ляже спати щаслива. Тому що вона буде бачити веселу, бешкетну, життєрадісну Монро, якій життєві проблеми цікаві, але не такі вже й важливі", - каже травесті.

"Головне - прокинутися у своєму ліжку здоровою. Ось це основна теза нашої передачі. А там вже: хороша Монро, погана... Я ніколи не отримаю звання заслуженої чи народної артистки, але воно мені і не треба - я все одно ніколи не буду збирати палац "Україна", хоча там, кажуть, знижку дають", - сміється Монро.

"Я ніколи не стану Оксаною Марченко, яка виходить в розкішних сукнях від Краскіна і оголошує чергового учасника шоу "Україна має талант" - навіть якщо вийду заміж за нового Медведчука. Мені це не треба", - запевняє травесті.

"Я ніколи не стану Оксаною Марченко..."
"...Навіть якщо вийду заміж за нового Медведчука"

Як каже Монро, головне – щоб люди отримували задоволення.

"А я б хотіла у своїй передачі (звичайно, канал цього ніколи не допустить) говорити: "Якщо вам щось не подобається, переключіть". І крапка. Не чекайте, що Монро вас біситиме, ви прокинетеся з хворою головою і будете говорити, що через Монро набухалися, тому що вона, сука, у свої 34 роки така красива і регоче на всю Іванівську. Навпаки: не подобається - я ж не нав'язуюся. А критику я вітаю. Головне, щоб вона була конструктивною", - стверджує артист.

А наостанок Монро зізналася, що мріє про велике шоу, в рамках якого до неї в гості приходитимуть політики.

Фото "Медіаняні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів