Ліхута: Повалій приходила з Ради з квадратними очима

17 грудня 2012, 15:16

Чоловік депутатки з Партії регіонів Таїсії Повалій розповів, що з парламенту його шокована дружина-співачка приходить з квадратними очима.

Про це продюсер Ігор Ліхута сказав в інтерв‘ю "E-motion".

За словами шоумена, його дружині у парламенті нині непросто.

"Таїсії дуже і дуже важко. Коли вона йшла у Верховну Раду, то була налаштована на роботу. А після перших днів роботи, коли відбувалися бійки, Тая приходила додому з квадратними очима", - зізнається Ліхута.


У Повалій від ВР були квадратні очі

"Тая дуже переживала. Вона ніколи не бачила, щоб просто перед нею билося стільки чоловіків. Як вона каже: "Ці чоловіки так гідно виглядали, в солідних костюмах, і один одному в обличчя - це ж жах!" – веде далі продюсер співачки-депутатки.

Можливо, саме через це на Новий рік подружжю Повалій-Ліхута хочеться тиші та спокою.

"Швидше за все, ми будемо відзначати його вдома, тому що у нас був дуже важкий рік і в плані роботи, і взагалі. Тому, думаю, що ми просто відпочинемо у вузькому колі", - поділився планами Ліхута.

Співачка-регіоналка чомусь думала, що солідні костюми - запорука інтелігентної поведінки у парламенті

Втім, про подарунки близьким і рідним Ігор, за його зізнанням, поки ще не думав.

"Листа Діду Морозу цього року не буду писати. Хоча, ви знаєте, я думаю, що в Новорічну ніч усі дорослі стають дітьми", - додав він.

Також Ліхута поділився своїм секретом обігріву холодними зимовими вечорами. Каже: чай, мед та горілка.

"У нас є родичі в селі Київської області, і вони привозять нам дуже смачний мед, зі своїх вуликів. Вечорами ми збираємося за чашкою трав'яного чаю і блюдцем меду. Це дуже зігріває. Іноді, зізнаюся, я можу випити 50 грамів горілки, а Тая з мамою келишок вина", - поділився Ліхута.

Ліхута може випити горілки, а Тая - винця

Нагадаємо, Таїсія Повалій пройшла в парламент з Партією регіонів під 2-им номером. І це при тому, що сама Тая майже не уявляла, що робити у депутатському кріслі.

Втім, у парламенті вона чудово поралася зі своїми жіночими справами – зокрема, підправляла макіяж. А що ще лишається робити, коли сідаєш у калюжу, відповідаючи на запитання про державний устрій України.

Фото "E-motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів