Перший день Ради: голі цицьки, потасовка, милиці та дрес-код

12 грудня 2012, 16:18

12-го грудня відбулося перше пленарне засідання нового парламенту. Свою роботу Верховна Рада 7-го скликання розпочала, як і годиться за українськими традиціями, із шоу та бійкою.

Шоу забезпечили активістки жіночого руху "Femen", потасовку – "свободівці", які потім і паркан довкола ВР розпиляли, і двері у парламент виламали.

Але почалося все з цицьок. Ще перед відкриттям парламенту "феменки"-кровосісі намагалися прорватися до Верховної Ради. Втім, акція провалилася: кількох оголених дівчат скрутили просто біля центрального входу до ВР, а інших затримала міліція та відтягнула від входу.

Кровосісі намагалися прорватися до Верховної Ради

Трішки "по-спортивному" розім‘ялися деякі новообрані депутати. Так, представники фракції "Батьківщина" виштовхали із зали засідання депутатів Табалових, які не написали заяви на вступ до фракції, пише "Українська правда". При цьому на адресу батька й сина лунали крики "Тушок геть!".


"Свободівці" Тягнибок та Мірошніченко, який не підбирав слів, говорячи про національність акторки Міли Куніс, виганяють Табалова з зали Ради. Фото UBR

Втім, покаліченим цього дня у парламенті виявився депутат від Партії регіонів Дмитро Святаш.

Як з‘ясувалося, на милицях до Ради він пришкандибав тому, що минулої неділі невдало пограв у теніс.

Регіонала Дмитра Святаша до милиць довів теніс

Потішили своїми заявами цього дня новоспечені депутатки Ганна Герман та Таїсія Повалій.

Зокрема, співачка-білявка провалила запитання про державний устрій України. Повалій також зізналася, що її влаштовує виділене їй місце у сесійній залі – "відразу справа біля дверей".

Повалій зганьбилася і була рада місцю "відразу справа біля дверей"

А колишня радниця президента Віктора Януковича, Герман скромно заявила, що сумки вартістю понад тисячу баксів їй дарують.

"Я їх собі не купую, мені їх дарують. У мене є сестри, є чоловік, є діти", - сказала Ганна Миколаївна, чий чоловік працює чиновником середньої ланки в СБУ, а син - помічником депутата на держслужбі

Герман спихнула дорогезні подарунки на родичів

А Віталій Кличко з "Удару", яким відтепер фанати можуть милуватися не лише на ринзі, а й у залі парламенту, ледь не дав маху.

Як розповідає кореспондент "Української правди", у ВР є два буфети - один для всіх включно з депутатами, а другий формату VIP - виключно для депутатів. Та через необізнаність у парламентському житті Кличко мало не втрапив у загальну їдальню. Втім, його вчасно зупинили на півдорозі колеги по партії.

Кличко ледь не "вдарив обличчям у грязюку" з їдальнею

Причому, як зазначає кореспондент "УП", найсумліннішим депутатом виявилася колишня кохана Василя Горбаля Тетяна Донець. Вона увечері по телефону радилася з колегами з приводу того, "що вдягати під светрик".

Екс-пасія Василя Горбаля Тетяна Донець з вечора, кажуть, по телефону радилася з колегами з приводу того, "що вдягати під светрик"

Між іншим, частина депутатів встановила на перший день роботи Ради своєрідний дрес-код.

Ще 11-го грудня керівництво "Батьківщини" в наказному порядку попросило всіх своїх депутатів не вдягати у середу в Раду хутра, діаманти, підбори "та інші Бріоні з Луївітонами". Натомість депутатам дали вказівку вдягти светрики з написом "Свободу політв'язням".

Керівництво "Батьківщини" в наказному порядку попросило всіх своїх депутатів не вдягати у середу в Раду хутра, діаманти, підбори "та інші Бріоні з Луївітонами"
Натомість депутатам дали вказівку на дрес-код: вдягти светрики з написом "Свободу політв'язням". Олександра Кужель і Сергій Власенко так і зробили

Причому, як зазначає кореспондент "УП", найсумліннішим депутатом виявилася колишня кохана Василя Горбаля Тетяна Донець. Вона увечері по телефону радилася з колегами з приводу того," що вдягати під светрик".

З‘явився у парламенті і славнозвісний регіонал, прозваний у народі "Юра Єнакієвський". Юрій Іванющенко пообіцяв голосувати особисто, своєю карткою.

Також Іванющенко, який у 2009-му із помпою видавав дочку заміж, заявив, що живе у Києві в квартирі сина, який закинув футбол і тепер працює в банку в Парижі. Щоправда, назви установи затурканий депутат пригадати не подужав.

Валерій Хорошковський, Раїса Богатирьова, Микола Азаров
Дмитро Табачник та Михайло Чечетов
Василь Цушко (праворуч)
Олег Ляшко (правіше)
Микола Рудьковський та Петро Порошенко
Валерій Писаренко
Славна компанія: Олександр Фельдман, Олексій Азаров, Антон Яценко, Сергій "Тігі" Тігіпко
Актор Богдан Бенюк проміняв одну сцену на іншу
Віктор Балога
У кого який дрес-код, а в Андрія Іллєнка та низки "свободівців" - вишиванки
Олександр Турчинов та Арсеній Яценюк співають від душі, а от Микола Мартиненко щось халтурить
У Раді попрацювала і телеведуча Катя Осадча. На фото з Давидом Жванією
Так розпочала роботу Верховна Рада 7-го скликання
Але ж у Раді так і тягнуться ручки до чогось цікавішого за роботу - скажімо, жовті сайти почитати

Фото Дмитра Ларіна, а також фото кореспондентів "Української правди"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів