Розинська і Мельниченко планують зачати дитину на Сейшелах

30 січня 2013, 11:40

Скандальні молодята Микола Мельниченко і Наталя Розинська планують зачати дитину на острові Вікторія на Сейшельських островах.

Про це Розіта розповіла в інтерв‘ю "ТСН".

За словами скандальної телеведучої, вони з екс-майором держохорони щодня готуються до того, аби зачати дитину.

"Зараз ми не вживаємо алкоголю, намагаємось організувати здорове харчування. Тобто ми щодня готуємось для цього і морально, і фізично. І думаю, що як тільки Микола завершить всі свої судові процеси, я думаю до весни все це завершиться, ми нарешті поїдемо в спільну подорож, яку назвемо медовим місяцем, вже по-справжньому місяцем", - поділилася Розинська.


Як каже білявка, для зачаття їй з чоловіком потрібний ідеальний гармонійний стан.

"Після весілля я сама їздила на Шрі-Ланку ненадовго. І просто поїдемо дуже далеко, щоб нікого не бачити і не чути, залишитися на якомусь океанському острові вдвох і думаю там якраз це і станеться. Ми хочемо, щоб це було в ідеальному, гармонічному стані нас обох", - пояснила вона.

"Думаю, ми поїдемо на острів Вікторія на Сейшельських островах і там здійсниться це чудо", - здала свої плани Розинська.

Мельниченко з Розітою мріють про інтим на острові Вікторія

Що ж стосується ліжка, яке молодята поламали у першу шлюбну ніч, то його, як сказала Наталія, вони полагодили. А поламали, за словами Розинської, вони його, бо… "стрибали, бігали, раділи".

Нагадаємо, Мельниченко з Розинською побралися 8-го грудня 2012-го року і тоді ж відгуляли весілля.

Як каже Розинська, одруження з третьої спроби – це якась містика.

"Це якась містика, хоча я в такі речі не вірю. З третьої спроби я долетіла до нього, з третьої спроби ми заручились і так само з третьої спроби ми одружились. Ми робили спробу одружитись у Нью-Йорку, у Празі, і це все було можливо для нас. Перший раз мене побили, другий раз Миколу затримали в Італії і третій раз це все ж таки сталося в Україні", - сказала вона.

Також Наташа трохи розповіла про подарунки, які вони отримали від своїх гостей до весілля.

"В принципі подарунки були такі дуже практичні для початку сімейного життя. Це і рамочки для фотографій, сервіз, різні предмети побутового характеру для спільного життя. Тарілки для фруктів, постільна білизна", - перелічила вона.

А ще під час інтерв‘ю, Розинській і Мельниченку довелося згадати про першу сім‘ю колишнього майора – екс-дружину Лілю та дочку Лесю.

А ще молодятам довелося згадати про першу сім‘ю Мельниченка – екс-дружину Лілю та дочку Лесю

Як запевнив Микола, він із колишньою жінкою і дочкою спілкується.

"Так, спілкуюся", – сказав Мельниченко, який, за його ж зізнанням, ненавидить шкарпетки і ходить вдома виключно босоніж.

Водночас Розинська додала, що шкодує, що вона не знайома із дочкою свого коханого.

"На жаль, ми не знайомі з Лесею, але така пропозиція прозвучала від пані Лілі. В принципі, якщо ми будемо в Америці, ми можемо поспілкуватись, познайомитись. Звичайно, я ніколи в житті не стану її другою мамою, я на це не претендую. Але я готова стати для неї хорошою подругою", - запевнила вона.

Водночас блондинка поспішила запевнити що сім‘ю Мельниченків вона не розбивала.

"А тим людям, які закидають, що я зруйнувала родину, скажу, що на момент, коли ми з Миколою познайомилися у Володимирському соборі, вони вже трьох років з Лілею не жили разом. Вона була там, він був тут. І фактично це не була родина в класичному розумінні цього слова. Самі розумієте, якщо чоловік і жінка приймають рішення жити на відстані, вони усвідомлюють усі наслідки і, мабуть, готові до них", - переконувала Розинська.

А ще, як стверджує Розіта, вони з Мельниченком цілком порозумілися із батьками одне одного.

"Так, звичайно, мій батько приїжджав на весілля, мій брат. Потім у мене є ще бабуся, мати мого батька. Вона не змогла приїхати на весілля, і на жаль деякі журналісти інтерпретували це по-своєму. Насправді вона зараз дуже хвора, тому і не змогла приїхати. Одразу після весілля ми поїхали до Львова, познайомилися, святково пообідали", - розповіла Наталя.

Як запевнила Розіта, з тестями і свекрами в них теж усе гаразд

"А з батьками Миколи ми знайомі дуже давно. Я навіть люблю приготувати якусь їжу і з Миколою завезти їм, вони вже старенькі", - додала вона.

Водночас білявка запевнила, що слова її свекрухи стосовно неї, фактично перекрутили журналісти. Нагадаємо, восени мати Миколи Мельниченка буцімто зітхала журналістам, що Розинська не знати звідки взялася на її голову.

"Мати сказала, що журналісти поставили запитання, яке очевидно звучало так: "Як ви оцінюєте, що Микола розлучився, зараз знову одружився?". Знаєте, як в старих людей, які звикли – один раз одружився, і на все життя. Для неї це горе, що та сім'я розпалась. І вона каже – я не знаю, звідки на мою голову звалилося таке горе. Тобто вона мала на увазі, що розлучення Миколи і його колишньої дружини – це горе. Бо все ж таки дитина і так далі", - пояснила вона.

"Журналісти в сюжеті це потім інтерпретували, що мати, відповідаючи на питання про нову невістку, сказала таке. Тобто це вже питання етики", - додала Розинська.

А ще Мельниченко з Розітою запевнили, що планують лишатися в Україні, бо тут їхня батьківщина, і продовжують працювати над створенням юридичної компанії "Мельниченко і партнери". Мовляв, це, по суті, те саме омріяне ними детективне агентство "Тамплієри".

Фото "ТСН"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів