Канікули дітей депутатів: Клички - у Канаді, Бондаренко – в Донецьку

27 травня 2013, 13:53

У п’ятницю 24-го травня відбувся, мабуть, найщасливіший день для школярів – останній дзвоник. Депутати з різник фракцій, як і звичайні батьки, по можливості відвідали школи своїх дітей.

Батько двох дочок, голова фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк, наприклад, запізнився до Ради, аби послухати, як співає його молодша донька.

А ось регіоналка Олена Бондаренко не змогла прийти на останній дзвоник до доньки Поліни.

В останній день навчального року політики розповіли "Фокус.ua", куди планують відправити своїх нащадків на літні канікули.


Арсеній Яценюк зізнався, що не очікував такого гарного співу від доньки Софії.

"Я поїхав до школи на останній дзвоник до дітей. З величезним задоволенням подивився на те, як виступає на святі моя молодша донечка. Вона перед усіма - школярами, вчителями, батьками - співала пісню. І зізнаюся, я був приємно здивований тим, як вона співає", - сказав політик.

Яценюк ще не визначився з місцем відпочинку Христини і Софії

Депутат зазначив, що поки не вирішив, куди відправить доньок відпочивати.

"Ой, точно куди-небудь вже відправлю!" – лише сказав Арсеній Петрович.

На відміну від свого колеги по опозиції, голова фракції "Удар" Віталій Кличко вже визначився з місцем відпочинку для своїх нащадків. Хоча для них канікули ще не почалися, бо навчаються діти боксера в міжнародній школі за іншою програмою .

Кличко з дитинства привчає дітей до активного відпочинку

"Канікули ми вже розпланували. Я вирішив, що наука не завадить і влітку. Я вже знайшов один бойскаут кемп - це такий табір для бойскаутів в Канаді", - поділився Кличко.

Депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко шкодує, що не змогла прийти на останній дзвоник своєї 14-річної дочки Поліни. Але план на канікули мама з дочкою вже обговорили.

"На канікули вона сама для себе розписала план. Вона вирішила самостійно займатися англійською мовою і музикою. Вона грає на гітарі, саксофоні та на фортепіано. Вона сама вирішила, що поїде на свою малу батьківщину в Донецьк. А потім зі своїм молодшим братом і бабусями вони поїдуть на море... На Азовське або Чорне", - поділилася "дресирувальниця тигрів" Бондаренко.

Донька Бондаренко влітку ає намір вчити англійську мову та займатися музикою

Лідер партії "Свобода" Олег Тягнибок розповів, як відсвяткував свій останній дзвоник у випускному класі:

"Коли я закінчував школу, була розгорнута антиалкогольна кампанія. І ми були позбавлені забав, про які нам розповідали старшокласники. Ми скромно обмежилися солодкою водичкою на Високому замку, де потім зустріли світанок", - згадав Тягнибок.

Зараз син депутата Гордій закінчує десятий клас. Свої канікули він проведе в таборі з поглибленим вивченням англійської та німецької мов.

Старші доньки Тягнибока вже закінчили школу, а син закінчив 10-й клас

"У мого сина був останній дзвоник у Львові. Тому, на жаль, я не був присутній на ньому. До речі, мої діти навчалися в тій школі, де вчився я. Це школа № 8 у Львові. Зараз ми вирішуємо, куди підемо вчитися після закінчення школи. Мені, як батькові приємно, що дитина зі мною радиться", - зауважив політик.

"А що стосується канікул, я б з величезним задоволенням відправив його в навчальний табір. Я думаю, що трьох місяців достатньо для того, щоб удосконалити свою англійську та німецьку", - додав він.

Вже понад два тижні депутат від фракції "Батьківщина" Андрій Парубій не був у себе вдома у Львові. Саме тому він не зміг потрапити на останній дзвоник до єдиної дочки Ярини.

"Сьогодні я не був на останньому дзвонику у дочки, більше того я пропустив її день народження. І щоб якось пом'якшити свою відсутність, ми домовилися, що після останнього дзвоника дружина з дочкою приїдуть до мене на вихідні до Києва. Але сьогодні я все ж постараюся надолужити - ми підемо, покатаємося на роликах у Маріїнському парку", - зізнався Парубій.

Дружина з донькою приїхали до Парубія на День Києва

Як проведе канікули дочка депутата, він поки не знає - все залежить від того, коли відбудуться перевибори в проблемних округах.

"Ярина дуже хоче на море. Але все залежатиме від того, коли саме - у серпні або у вересні будуть проведені вибори в проблемних округах. Якщо вибори будуть у серпні, на жаль, поїздки на море не буде. У будь-якому випадку, хоча б на кілька днів на Світязь та в Карпати ми постараємося вирватися", - сказав лепутат.

Фото з Facebook Яценюка, Парубія, фото "Tochka.net", зі сторінки Поліни Бондаренко у ВКонтакте, фото з фан-сайту Кличків

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів