Цивільний чоловік Мейхер мацав її за попу на зйомках. ФОТО

4 березня 2014, 12:15

Поки українці шукають вихід із кризи, яка склалася у результаті дій сусідньої держави, співачка Надія Мейхер бере участь у зйомках телешоу у Москві.

За лаштунками екс-"ВІА Гру" супроводжує її цивільний чоловік Михайло Уржумцев, який, не соромлячись людей навколо, мацає кохану за сідниці.

Світлини парочки, яка так і не побралася офіційно, оприлюднив сайт "Heat.ru".

Навколо стосунків Мейхер та Уржумцева ходить багато чуток. По-перше, що чоловік не хоче брати Надю заміж. По-друге, що живе він на дві родини.


Однак сама співачка неодноразово підкреслювала, що такий розклад речей влаштовує їх обох.

Заради російського телешоу з Мейхер зробили Машу Распутіну

"У мене цивільний шлюб. Сміливо можу сказати, що я дуже щаслива. Мене не сковує офіційний шлюб, я, як митець, можу почуватися вільною людиною. Як мені здається, в офіційному шлюбі накладаються певні психологічні рамки. У неофіційному - ти почуваєшся птахом у вільному польоті. При цьому ти кохаєш і почуваєшся коханою", - зазначила Мейхер.

Уржумцев скористався нагодою помацати кохану за сідниці

Також Надія розповіла про свою дочку від Михайла Аню та про сімейні традиції.

"Моя донька без угаву базікає. Вже до двох років вона говорить пропозиціями. Мені подобається, що дочка чітко знає, чого вона хоче. Дивно, але вона намагається постійно щось читати, намагається прочитати якомога більше книжок", - поділилася співачка.

Надя і Міша поки не збираються одружуватися

"Якихось традицій, які передаються з покоління в покоління, у нас немає. У дитинстві ми збиралися на Новий рік величезною родиною, були всі родичі. Зараз ця традиція порушилася, я переїхала і на батьківщину повертаюся досить рідко. Але є традиція вже моєї сім'ї: коли з нами Міша, особливо в Києві, ми щовечора влаштовуємо застілля", - розповіла Мейхер.

Надя також зазначила, що для коханого готує особисто, а він це дуже любить. А ще Уржумцев любить українське сало.

"І оскільки моя бабуся ще живе в селі і у неї своє домашнє господарство, у нашому домі завжди є домашня сало й ковбаса. Міша все це шалено любить", - зауважила Надія.

Не так давно Мейхер казала, що для весілля їй потрібне натхнення

Фото "Heat.ru" та з Facebook Мейхер

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів