Меладзе: Україні зараз не до концертної діяльності

22 квітня 2014, 11:58

Композитор Костянтин Меладзе зізнався, що ситуація у країні накладає відбиток на його життя. Але особисто до нього ставлення у Росії та Україні не змінилося.

Також Меладзе-старший визнав, що гастрольна діяльність в Україні майже мертва, однак його підопічні дівчата з "ВІА Гри" активно гастролюють по всьому СНД.

Про це та про інше Костянтин розповів "Комсомольській правді в Україні".

Попри важку ситуацію у країні, Меладзе продовжує працювати одночасно над кількома проектами. А його найвідоміше творіння – гурт "ВІА Гра" - гастролює переважно не в Україні.


"Вони виступають в Росії і по всьому СНД. А в Україні зараз майже немає концертної діяльності. Хоча ось скоро приїжджає Пітер Гебріел, який співатиме в Києві практично в мій день народження. Для мене його приїзд просто диво якесь. А в основному в Україні зараз не до гастролей", - зазначив композитор.

Меладзе запевняє, що "ВІА Гра" - успішний проект

На запитання про те, чи задоволений він новим складом дівочого тріо, Меладзе заявив:

"Коли я артистами незадоволений, я з ними роботу припиняю".

До того ж продюсер упевнений, що гурт "ВІА Гра" не втратив своєї популярності.

"Моє завдання довести всім, що він все ще актуальний. І я це доведу", - наголосив композитор.

Продюсер дівчат налаштований довести, що вони все ще актуальні

Меладзе також зауважив, що останні події між Росією та Україною не залишають його байдужим.

"Я ж не крокодил і не черепаха, у мене немає товстої шкіри або панцира. Я не маю проблем з перетином кордонів, до мене не змінилося ставлення людей ні в одній, ні в іншій країні. Але моральні та душевні переживання у мене є і це, безумовно, накладає відбиток на все, що я роблю", - поділився продюсер.

Але, здається, ніщо не може завадити Меладзе займатися музикою. Цікаво, що композитор вже багато років слухає музику не для задоволення, а виключно по роботі.

"Я слухаю дуже багато музики з обов'язку служби. А не з обов'язку - взагалі нічого не слухаю. Я займаюся музикою по 5 - 6 годин на день, міг би і більше, але вуха перестають чути. Для задоволення я слухаю тишу, а всі сучасні новинки, які з'являються в Америці, Англії, в Україні, Росії я слухаю, аналізую на предмет того, як вони зроблені, які нововведення в аранжуваннях, звучанні", - розповів продюсер.

Що ж до книг, то їх Меладзе радить читати своїм підопічним.

"Книги я раджу читати своїм артистам, тому що артист - професія інтелектуальна. І особливо в тому юному віці, в якому вони до мене на роботу надходять, займатися їхньою освітою мені доводиться в тому числі. Тому що артист, який вміє тільки співати і не може скласти двох фраз, це погано. Тому я змушую своїх юних артистів читати книжки, ходити в театри, розвиватися, а потім перевіряю, як вони це роблять", - розповів Костянтин.

Меладзе стежить за інтелектуальним розвитком своїх підопічних, а сам багато читав в юності

"Що ж до мене, то я книги читав запоєм в юності. У бабусі був величезна книжкова шафа, я прочитав в ньому все, навіть те, що дітям читати не належить. Бальзака або Гі Де Мопассана, наприклад. І робив я це до того моменту, поки не відчув, що в мене є якийсь багаж, до якого я можу звертатися. Тепер читаю рідко, тільки якісь знакові для себе речі", - зізнався Меладзе.

Нагадаємо, нещодавно екс-дружина Костянтина розповіла про причини розлучення та початок кінця їхнього з Меладзе шлюбу.

Фото з Facebook Еріки Герцег та Меладзе

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів