Лоліта з'явилася у Києві й заявила про "цензуру" на концерті пам'яті Кузьми

25 травня 2015, 14:05

Уродженка Мукачева, а зараз уже російська співачка Лоліта Мілявська наважилася приїхати до Києва, про який ще нещодавно говорила, що він потерпає від "варварства, щурів та бомжів".

Артистка, котра готова з ідейних міркувань до скону живитися виключно російськими продуктами, виявилася все ж не проти зекономити, знявши кліп під Києвом. Адже, подейкують, в українських реаліях значно дешевше знімати музичні відео, ніж у тій же Росії.

Окрім зйомок Лоліта знайшла час поспілкуватися з журналістами та побідкатися, що їй заборонили співати на концерті пам'яті її "друга" Кузьми Скрябіна.

Кліп Мілявській на пісню з невибагливою назвою "Шпилька-каблучок" знімав український молодий співак Коля Сєрьга, пише "Московский комсомолец".


Лолитині скрєпи дозволили їй зняти відео в "бандерівській" Україні

"Ми знімаємо фільм в санаторії під Києвом, де раніше відпочивали високопоставлені комуністи, а зараз поправляють здоров'я прості люди. У кліпі задіяні чудові київські актори, які вже вийшли на пенсію. Є один популярний молодий актор", - розповіла співачка, яка фанатіє від Путіна.

Лоліта, яка від самого початку не підтримувала Майдан, схоже, побоювалася того, як її зустрінуть у Києві. Щоправда, шансів нарватися на "бандерівців" у артистки було мало, адже вона одразу з вокзалу чкурнула за місто.

"З поїзда я відразу сіла в машину і поїхала в передмістя. Потім до мене приїхала мама з дитиною. Все було досить тихо, спокійно і мирно", - запевнила жіночка.

Мілявська вирядилася у медсестру

Однак Мілявська знайшла, що ж такого поганого розповісти про українців - артистка побідкалася, як їй не дали заспівати на концерті-пам'яті загиблого Андрія Кузьменка:

"Напередодні відбувся концерт пам'яті мого друга Кузьми Скрябіна, який трагічно загинув 2-го лютого. Незважаючи на те, що вся його родина хотіла, щоб я взяла участь у концерті його пам'яті, їм заборонили мене звати. Як я зрозуміла, заборона надходила від телеканалу, який потім транслював концерт. Я не можу назвати це агресивним випадом".

Співачка каже, що їй заборонили співати на концерті пам'яті Кузьми

"На мою пам'ять про Кузьму Скрябіна це ніяк не вплине. І на моєму ставленні до його сім'ї це ніяк не відіб'ється. Я вважаю це непорозумінням, недалекоглядністю. Мені не подобається, коли мистецтво змішують з політикою", - додала Лоліта.

Наостанок співачка навіщось ще раз підкреслила, що у столиці її не ображали:

"По прибуттю до Києва я не помітила жодного кривого погляду, ані з боку прикордонників, ані з боку митників, яких я першими зустріла о четвертій ранку. Всі побажали мені щасливої дороги, досить мило посміхалися, і ніяких напруг, перетинаючи кордон України, я не помітила. Мені хочеться вірити, що так буде і далі - завжди і скрізь".

Ще з часів Майдану Лоліта хотіла вивезти маму і доньку з Києва, та все ніяк цього не зробить

Нагадаємо, Лоліта Мілявська не підтримувала Майдан, лаючи його за націоналізм та бруд. Потім вона заявляла, що все життя готова їсти лише російські продукти. Співачка також подумувала перевезти дочку з Києва до Москви, але так цього і не зробила.

Та у лютому Лоліта переборола себе та з'їздила до "інтелігентного та духовного" Львова.

Фото з Instagram Мілявської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів