Ранкова Полякова показала безлад, дітей і "шикарний екземпляр" чоловіка

12 грудня 2016, 15:30

Співачка Оля Полякова дала шанувальникам змогу зазирнути в своє повсякденне життя, провівши відеотрансляцію свого ранку в соцмережі.

Вона показала безлад, пустощі доньок, Маші та Аліси, будівництво та ялинку. А ще ранкова Полякова, без макіяжу та кокошника, поділилася своїми методами дресирування чоловіка.

Відео є на сторінці Полякової в Facebook.

Оля Полякова чесно показала себе зрання

Він самого моменту свого пробудження – о 12-тій годині – Оля марно намагалася змусити дочку Алісу поприбирати.


А це її менша донька, Аліса воює з туалетним папером

Вона навіть запропонувала глядачам, із педагогічною метою, помінятися дітьми.

Полякова провела відеоекскурсію своїм будинком

"Давайте поміняємося! Давайте ви мені дасте дітей, які наводять порядок, готують самі уроки, самі ходять до школи, самі збираються, гроші ще заробляють і приносять додому! А я вам віддам своїх, котрі ні**а не роблять… наводять усюди безлад, зате вони дуже велелюбні, будуть вас любити", - "прорекламувала" нащадків Полякова.

Трохи материнського мімімі

На таку пропозицію маленька Аліса категорично приставати не погодилася, заявивши, що буде лише з мамою.

І ще

Чоловік Олі Полякової, Вадим майже не з'являється в кадрі. Але, хоча Аліса конфіденційно повідомляє глядачам, що тато в неї нудний, зате він власноруч готує дитині бутерброда, а жінці – каву.

Старша донька Полякової, Маша - викапана мама

"Добре мати турботливого чоловіка, який завжди вранці зробить смачну гарячу каву. Ви не думайте, що він одразу був такий. Довгі роки дресирувань, 10 років, і в мене шикарний екземпляр", - похвалилася Оля, порадивши глядачкам застосовувати до своїх половин "батіг, пряник і навіть кувалду".

Старша донька Маша для маминого "стрімінгу" спеціально причепурилася та покривлялася. І надихнула маму Олю на міні-лекцію для глядачів.

Оля розповіла, як 10 років дресирувала чоловіка

"Мама моя теж каже, що ти така нечесана, ненафарбована, некрасива виходиш в ефір, а я скажу, що я вродлива і нафарбована, і ненафарбована, усяка, бо я люблю себе всяку. І діти в мене люблять себе всякими. І ви, любі мої, любіть себе всякими", - дала настанову співачка.

"Тріо "Мареничі""

Нагадаємо, нещодавно Оля Полякова розповіла, в якому віці почала говорити зі старшою дочкою про секс, а ще пояснила, як ставиться до абортів.

Відео й фото з Facebook Полякової

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів