Малахова покатала весільних гостей на трамваї та хоче народити

13 грудня 2016, 17:26

Рестораторка і телеведуча Даша Малахова, котра на початку грудня побралася зі своїм коханим Сергієм Сулимом, пояснила, чому обрала для весілля саме Львів і "кайфувала" там без своїх синів.

А ще вона згадала про плани щодо подальшого дітонародження та розказала, як чоловік, молодший на 10 років, змінив її життя.

Про це Малахова поговорила з "Viva!".

"Львів – це наше з Серьожею місто, наша романтика, наша любов, Львів – це ми. На початку наших стосунків, коли ми хотіли побути наодинці, тікали від усіх і приїжджали на пару днів до Львова. Тому і розписатися вирішили саме в цьому місті", - пояснила Малахова.


Львів - це місто кохання Малахової та її новоспеченого чоловіка

У власному київському ресторані Даша святкувати не захотіла. Адже для неї він – не лише любов, а й робота, і це було б те саме, що відзначати весілля в офісі.

"Та й у іншому будь-якому місці в Києві влаштовувати святкування не хочеться: у нас тут так багато друзів та знайомих, що весілля перетворилося б на якийсь парад", - додала Даша.

У свій великий день після розпису в РАГСі молодята влаштували для своїх гостей трамвайну екскурсію Львовом за мотивами своєї лав-сторі. Далі був урочистий обід у ресторані, а за ним – урочистий "випивон" у барі. Наступного дня пара відсвяткувала й день народження Даші та гайнула на ферму вчитися робити козиний сир.

Малахова з весільними гостями каталася на трамваї

На весіллі ж були присутні 13 пар найближчих друзів Малахової та Сулима. А родичів, навіть синів нареченої від попереднього шлюбу, не було.

"Матяш сам запропонував, щоби ми відпочили та кайфонули без нього і без Олівера", - вточнила Даша, котра все ж збирається влаштувати окрему вечірку в Києві для рідних.

"Напевно, це перший раз у житті, коли я більше не я, а вже ми. Ми не хотіли обтяжувати наше свято якимсь зобов’язуючим протокольним застіллям, а просто насолоджувалися моментом та одне одним. Знаєте, я вперше в житті роблю та чиню саме так, як хочу. Раніше я жила зовсім по-іншому, але після знайомства з Серьожею все змінилося", - поділилася Малахова.

Даша каже, що після зустрічі з Сергієм її життя змінилося

Рестораторку не бентежить 10-річна різниця в віці з чоловіком. Але народження дітей надовго відкладати вона не хоче.

"Я несу відповідальність за те, що кортить народити Серьожі дитину або двох: відчуваю, що сили мене іноді залишають. Я вже не така моторна, як раніше", - зі сміхом зізналася 39-річна Даша.

Малахова хоче народити ще одну дитину. Або двох

Її чоловік на це зазначив, що бореться з такими заявами щодня, і що насправді кохана настільки прудка, що він не може за неї вгнатися.

"Я дуже хочу бути відповідною Серьожі, бо він багато для мене робить. Ми щасливі разом. Нам із Серьожею комфортно, не треба нікому нічого пояснювати, ми поводимося природно, тому і дітям із нами комфортно", - зазначила Малахова.

Чоловік Даші молодший від неї на 10 років

Нагадаємо, Сергій покликав Дашу заміж у жовтні. Раніше Даша зізнавалася, що вважає зустріч із ним казкою, бо шанси на це для такої жінки, як вона, дорівнюють нулю.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів