"Товста" Маркл у платті за $35 сходила до знедолених песиків, а потім у цирк

17 січня 2019, 11:20

Герцогиня Сассекська Меган Маркл, яка чекає на первістка, уже десь у березні має піти у декрет. А поки ж невгамовна дружина принца Гаррі пурхає зі своїм чималим животиком із одного заходу на інший.

16-го січня вона встигла відвідати центр Mayhew, де лікують безпритульних песиків та котиків і помагають знайти їм родини. І того ж вечора Меган, уже з чоловіком, пішла на виставу легендарного Cirque du Soleil.

Меган Маркл провідала песиків-безхатьків

Герцогиня, яка дуже любить собак, не втрималася від того, щоби попестити пухнастиків, а одного навіть узяла на руки. Як відомо, в самої Меган живе пес, якого вона взяла з притулку, а нещодавно вони з Гаррі завели ще одного.

Як пише Elle, на Маркл була світло-бежева сукня для майбутніх мам від H&M, і коштує така лише 35 доларів. Зате згори герцогиня вже накинула "солідніше" пальтечко Emporio Armani.


Герцогиня - патронеса центру з допомоги тваринам
І як же втриматися й не погладити кожного!
Інколи оце кажеш собі: "Так, жінко, схаменися, в тебе вже є собака, тобі не потрібен ще один! Але ж воно таке гарнюнє..."

До слова, спілкуючись із працівниками притулку, патронесою якого вона є, Маркл отримала досить недолугий комплімент, але не розгубилася. Літня жіночка, бажаючи сказати щось приємне майбутній мамусі, назвала її "товстою леді".

"Я згодна!", - зі сміхом відповіла Меган.

Для вечірнього ж походу на благодійну циркову виставу - кошти підуть організації, що помагає молодим людям, хворим на ВІЛ, у країнах Африки - дружина принца Гаррі вбралася пишніше.

Маркл зараз день на сьомому місяці

Як повідомляє The Harper's Bazaar, на ній було синє мерехтливе плаття Roland Mouret, яке коштує 5,5 тисячі.

Гаррі з дружиною побачили благодійну виставу Cirque du Soleil
Меган народить наприкінці квітня чи на початку травня

Нагадаємо, майбутній дід Чарльз нещодавно натякнув, які імена для майбутнього сина чи доньки розглядають Меган із Гаррі. Статі дитинки пара вирішила не взнавати до пологів.

Фото й відео з Twitter герцогів Сассекських, Кенсингтонського палацу та Mayhew, відео з Twitter BBC

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів