Єфросиніна показала себе з чоловіком та обурила підписників "поросячою" метафорою

12 листопада 2020, 17:00

Телеведуча Маша Єфросиніна вирішила дати відповідь "диванним психологам" у Instagram. Це сталося після того, як негативну реакцію підписників зірки викликав допис із архівним фото з чоловіком, Тимуром Хромаєвим.

"Думаю почитати сьогодні (синові) Сані про Ніф-Ніфа та Наф-Нафа", - зіронізувала Маша, маючи на увазі, що в 2007-му році вони з коханим були повновидіші.

 
Маша вирішила покепкувати з себе та Тимура зразка 2007-го року

У наступному пості Єфросиніна роз'яснила свій меседж.

Переглянути цей допис в Instagram

Иногда банан- это просто банан! Предыдущим фото я : - Не называла всех полных свиньями; - Не призывала «одержимо всех худеть!»; - Не унижала достоинство Ниф-Нифа и Наф-Нафа; - Не оскорбляла своего мужа! Его самоиронии и лёгкости даже я учусь... Простите, что вмешиваюсь в ваши глубочайшие познания моего психологического портрета, глубоко НЕ уважаемые мною диванные психологи, но... Попытайтесь на секунду представить, что бывает и так: сын листает фото архив в планшете, видит фотку и спрашивает: «Мам, а кто это?». В доме начинается смех и гадания, что это за год? И в миг я думаю: как это здорово - улыбнуться от души, сейчас это так важно! И закидываю в инсту. Просто УЛЫБНУТЬСЯ вам!!! #Улыбнитесь и вы в ответ! Иногда только этого и достаточно! П.С. Справедливости ради обнимаю всех, кто всё понял и посмеялся вместе с нами! Вас больше в разы, слава Богу! Иначе я бы вообще запуталась в людях #всеммир

Допис, поширений Masha Efrosinina (@mashaefrosinina) 12 Лис 2020 р. о 2:37 PST

Як відомо, Маша часто розказує шанувальникам про здорове харчування та спорт. Телезірка наполягає: гарний вигляд - це "грьобана праця".

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Єфросиніна пояснила, чому її вважають стервом

"Бухати почну і круасани зрання!": іменинниця Єфросиніна потроллила хейтерів. ВІДЕО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів