Білик у корсетній мінісукні показалася в "космічному" кліпі. ВІДЕО

10 березня 2021, 14:00

Співачка Ірина Білик представила відеокліп на свою композицію "Не стримуй погляд". Знімався він упродовж 14 годин у студії доповненої реальності.

Екстравагантний образ для Іри створив дизайнер Іван Фролов. Його основою стала корсетна мінісукня, натхненна космічною стилістикою відео та культовими образами артистки у 90-х.

 
Білик випустила кліп на пісню "Не стримуй погляд"

Режисером кліпу виступив Юрій Двіжоні, який раніше зняв для Білик відео на пісню "Не ховай очей", яким вона підтримала ЛГБТ-спільноту України.


"Для мене пісні Іри дуже особливі та космічні. Під час першого прослуховування "Не стримуй погляд" я ніби злітав на три хвилини в паралельну реальність. Повернувшись, я чітко побачив образ співачки, кольорову гамму та локацію відео. Я радий, що в цій роботі Іра виглядає супер сучасно, загадково і в чомусь навіть провокативно", - цитує режисера пресслужба зірки.

 

"Її головною ідеєю є моя теорія про те, що жінка-це сонце, а чоловік-це місяць. Коли вони зустрічаються разом на одній орбіті - тоді трапляється сонячне затемнення, або простими слова нова історія кохання", - додав він.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Нагадаємо, для одного з попередніх кліпів Білик наважилася надягти об'ємну зефірну сукню - і не пошкодувала.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів